jessica jones netflix
To było do przewidzenia. Jessica Jones jest największym hitem Netflixa, zarówno pod względem oglądalności, jak i przywiązywania do siebie widzów (Varsha Vijayan)
in

SZOKSZOK

TOP 10 serialowych maratonów – Jessica Jones pokonała Dom z papieru [05-11.03.18]

W zeszłym tygodniu napisałem, że szósty raz z rzędu najchętniej robiliśmy sobie maratony z Domem z papieru. Tym samym hiszpański serial śmiało gonił rekordzistę, czyli Grę o tron, która liderowała przez dziesięć tygodni. Jednak Jessica Jones przerwała dobrą passę heistowemu widowisku.

Nie ona jedna nie dała szans zeszłotygodniowemu liderowi. Częściej binge’owaliśmy również Riverdale i Chirurgów. Nieco mniej chętnie zasiadaliśmy do maratonów z The Walking Dead oraz Teorią wielkiego podrywu. W top 10 dogrywa również Sposób na morderstwo oraz odkurzeni przez Netflixa Przyjaciele. Na ostatnich miejscach uplasowały się seriale komiksowe – Flash i Lucyfer.

Netflix może kolejny raz zacierać ręce, gdyż Jessica Jones jest nie tylko produkcją najchętniej oglądaną odcinek po odcinku. Według ostatnich danych od Parrot Analytics jest to obecnie najpopularniejszy serial przeznaczony wyłącznie na streaming.

Jakkolwiek odnotuję, iż mnie pani Jones na tyle nie pochłonęła. Serial dosłownie męczę od czwartku i jestem dopiero, czy raczej aż na 10. odcinku. Ciekawi mnie, do której grupy Wy się zaliczacie – Jessica Jones Was pochłonęła, czy może jednak wymęczyła? Jakby nie było, najprawdopodobniej widowisko utrzyma się również na górze przyszłotygodniowego zestawienia, gdyż seriale Marvela na Netfliksie – niezależnie od ich jakości – zawsze nakręcają widownię.

https://www.youtube.com/watch?v=SL4Fo6dJ3o8

Jako ciekawostkę dodam, iż we Francji Jessica Jones znalazła się dopiero na 3. miejscu. Wyprzedził ją wspomniany już Dom z papieru, który wylądował na pozycji 2. oraz serial Riverdale, który króluje w kraju słynącego z żabich udek, niezłych serów, świetnego wina i plaż nudystów.

Źródło: Dane pochodzą z TV Time – najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Oddaje do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy. Zapraszam również na mój TV Time.

TOP 10 serialowych maratonów z poprzedniego tygodnia:

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

najpopularniejsze seriale jessica jones

Najpopularniejsze seriale w USA – Jessica Jones okazała się sukcesem? [04.03-10.03.18]

drugi zwiastun avengers: wojna bez granic

Drugi zwiastun Avengers: Wojna bez granic w sieci