jessica jones online odcinki netflix marvel
Jessica Jones wbrew mieszanym opiniom o 2. sezonie, wydaje się wielkim sukcesem (Netflix)
in

TOP 10 serialowych maratonów – ciągle najchętniej robimy maratony z Jessiką Jones [12-18.03.18]

Najnowsze zestawienie seriali, które najchętniej oglądamy odcinek po odcinku, jest niemal lustrzanym odbiciem poprzedniego. Miliony użytkowników TV Time kolejny raz wybrały najnowszą produkcję telewizyjnego studia Marvela, czyli serial Jessica Jones.

Adaptacja komiksu Alias według danych dostarczonych przez Parrot Analytics jest obecnie także najpopularniejszym widowiskiem Netflixa. Współczynniki spadły nieznacznie, więc można sądzić, iż widowisko o przygodach panny Jones jeszcze chwilę na tronie zabawi.

https://www.youtube.com/watch?v=HmJolKCRlI8

Właściwie całe podium pozostało bez zmian. Poza wspomnianą produkcją, mamy Riverdale oraz Chirurgów. Lekkie przetasowanie nastąpiło na miejscu 4. i 5., gdzie Dom z papieru musiał ustąpić The Walking Dead.

Drugą piątkę otwiera Sposób na morderstwo, który niedawno finiszował z najnowszym sezonem. Niżej są odkurzeni przez Netflixa Przyjaciele oraz Flash. Zestawienie zamyka Lucyfer i spadająca na ostatnie miejsce Teoria wielkiego podrywu.

Wszystko wskazuje na to, że nastała tymczasowa serialowa stagnacja. Pozostaje czekać na kolejną wielką premierę, gdyż do czasu aż na rynku nie pojawi się jakiś hit, Jessika Jones powinna mocno trzymać się 1. miejsca. Być może nawet do premiery Zagubionych w kosmosie, która to nastąpi w połowie przyszłego miesiąca. Na razie produkcja Netflixa i Marvela tylko zyskuje (wbrew bardzo negatywnej recenzji Piotrka). Na TV Time widowisko przebiło się przez granicę 964 tysięcy śledzących, co uczyniło tę produkcję jednym z 40 najpopularniejszych seriali w tym serwisie. Do tej pory ta sztuka udała się zaledwie pięciu innym produkcjom mającym nie więcej niż dwa sezony: Stranger Things, Trzynastu powodom, Riverdale, Daredevilowi oraz Sense8.

TV Time
TV Time

Źródło: Dane pochodzą z TV Time – najpopularniejszej platformy do zarządzania serialowym życiem. Oddaje do dyspozycji stronę internetową oraz dedykowane aplikacje w sklepie Google Play oraz App Store. Z aplikacji korzystają miliony użytkowników, odnotowujących ostatnio obejrzane odcinki. Tym samym system wie, kiedy i jakie serialowe maratony robimy. TV Time śledzi i selekcjonuje widowiska, bazując na liczbie odcinków konsumowanych przez miliony widzów, którzy są użytkownikami tej platformy.

TOP 10 serialowych maratonów z poprzedniego tygodnia:

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

serial jessica jones

Najpopularniejsze seriale w USA – ciągle oglądamy serial Jessica Jones [11-17.04.18]

pacific rim: rebelia box office

Box office – w zeszłym tygodniu liczył się tylko Pacific Rim: Rebelia i Czarna Pantera