The Boys sezon 4

Jessica Jones i zwiastun, który zabiera nas do przeszłości

Dariusz Filipek
2 min czytania
Biedna piłeczka (Netflix)

Z ostatniej chwili

Wszystko wskazuje na to, że Netflix bardzo wierzy w sukces drugiego sezonu serialu Jessica Jones, gdyż zdecydował się na dosyć intensywną promocję najnowszej produkcji Marvela. W zeszłym tygodniu mieliśmy drugi, a w tym mamy trzeci zwiastun tego widowiska.

Z reguły jest tak, że im mocniej Netflix wierzy w powodzenie swojej nowości, tym częściej wypuszcza materiały promocyjne. Do premiery serialu Marvela pozostały zaledwie dwa tygodnie, a my właśnie możemy obejrzeć kolejny zwiastun widowiska, które wyląduję na platformie 8 marca. I będzie to idealne przypomnienie dla mężczyzn, że przydałoby się jakiś kwiatek zorganizować. A dla kobiet prezent w postaci premiery kolejnego sezonu serialu o przygodach bezkompromisowej heroiny.

- Reklama -
Ad image

Moim skromnym zdaniem najnowsza zapowiedź jest świetna. Nawet pomimo tego, iż połowa scen pochodzi z poprzedniego sezonu, to zwiastun zmontowano tak, że czuć w nim moc. A nasza ciągle nachlana pani superdetektyw wypada jak zwykle świetnie. Krysten Ritter wręcz urodziła się do odgrywania tej postaci.

Pierwsza Jessica Jones miała swoje problemy i nie do końca spełniła oczekiwania. Mimo to wierzę, iż tym razem będzie o niebo lepiej. Już bez bagażu, jakim był scenariusz przepisany z ABC na potrzeby Netflixa. Ponadto telewizyjny oddział Marvela popełnił w ostatnich latach tak wiele serialowych gaf, że zakładam, iż ludzie ze studia wsłuchali się w głosy rozgoryczonych widzów i tym samym uczą się na popełnionych błędach. Obym się nie mylił.

https://www.youtube.com/watch?v=U8aGN05xGZE

Jessica Jones na Netfliksie

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze