jessica jones netflix marvel zwiastun
Biedna piłeczka (Netflix)
in

SZOKSZOK

Jessica Jones i zwiastun, który zabiera nas do przeszłości

Wszystko wskazuje na to, że Netflix bardzo wierzy w sukces drugiego sezonu serialu Jessica Jones, gdyż zdecydował się na dosyć intensywną promocję najnowszej produkcji Marvela. W zeszłym tygodniu mieliśmy drugi, a w tym mamy trzeci zwiastun tego widowiska.

Z reguły jest tak, że im mocniej Netflix wierzy w powodzenie swojej nowości, tym częściej wypuszcza materiały promocyjne. Do premiery serialu Marvela pozostały zaledwie dwa tygodnie, a my właśnie możemy obejrzeć kolejny zwiastun widowiska, które wyląduję na platformie 8 marca. I będzie to idealne przypomnienie dla mężczyzn, że przydałoby się jakiś kwiatek zorganizować. A dla kobiet prezent w postaci premiery kolejnego sezonu serialu o przygodach bezkompromisowej heroiny.

Moim skromnym zdaniem najnowsza zapowiedź jest świetna. Nawet pomimo tego, iż połowa scen pochodzi z poprzedniego sezonu, to zwiastun zmontowano tak, że czuć w nim moc. A nasza ciągle nachlana pani superdetektyw wypada jak zwykle świetnie. Krysten Ritter wręcz urodziła się do odgrywania tej postaci.

Pierwsza Jessica Jones miała swoje problemy i nie do końca spełniła oczekiwania. Mimo to wierzę, iż tym razem będzie o niebo lepiej. Już bez bagażu, jakim był scenariusz przepisany z ABC na potrzeby Netflixa. Ponadto telewizyjny oddział Marvela popełnił w ostatnich latach tak wiele serialowych gaf, że zakładam, iż ludzie ze studia wsłuchali się w głosy rozgoryczonych widzów i tym samym uczą się na popełnionych błędach. Obym się nie mylił.

Jessica Jones na Netfliksie

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

dolina krzemowa hbo go silicon valley serial sezon 5

Dolina Krzemowa – zwiastun 5. sezonu jest przezabawny

Collateral netflix serial online

Collateral – przygotujcie się na wciągający kryminał na Netfliksie