jessica jones netflix marvel zwiastun
Biedna piłeczka (Netflix)
in

SZOKSZOK

Jessica Jones i zwiastun, który zabiera nas do przeszłości

Wszystko wskazuje na to, że Netflix bardzo wierzy w sukces drugiego sezonu serialu Jessica Jones, gdyż zdecydował się na dosyć intensywną promocję najnowszej produkcji Marvela. W zeszłym tygodniu mieliśmy drugi, a w tym mamy trzeci zwiastun tego widowiska.

Z reguły jest tak, że im mocniej Netflix wierzy w powodzenie swojej nowości, tym częściej wypuszcza materiały promocyjne. Do premiery serialu Marvela pozostały zaledwie dwa tygodnie, a my właśnie możemy obejrzeć kolejny zwiastun widowiska, które wyląduję na platformie 8 marca. I będzie to idealne przypomnienie dla mężczyzn, że przydałoby się jakiś kwiatek zorganizować. A dla kobiet prezent w postaci premiery kolejnego sezonu serialu o przygodach bezkompromisowej heroiny.

Moim skromnym zdaniem najnowsza zapowiedź jest świetna. Nawet pomimo tego, iż połowa scen pochodzi z poprzedniego sezonu, to zwiastun zmontowano tak, że czuć w nim moc. A nasza ciągle nachlana pani superdetektyw wypada jak zwykle świetnie. Krysten Ritter wręcz urodziła się do odgrywania tej postaci.

Pierwsza Jessica Jones miała swoje problemy i nie do końca spełniła oczekiwania. Mimo to wierzę, iż tym razem będzie o niebo lepiej. Już bez bagażu, jakim był scenariusz przepisany z ABC na potrzeby Netflixa. Ponadto telewizyjny oddział Marvela popełnił w ostatnich latach tak wiele serialowych gaf, że zakładam, iż ludzie ze studia wsłuchali się w głosy rozgoryczonych widzów i tym samym uczą się na popełnionych błędach. Obym się nie mylił.

Jessica Jones na Netfliksie

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dolina krzemowa hbo go silicon valley serial sezon 5

Dolina Krzemowa – zwiastun 5. sezonu jest przezabawny

Collateral netflix serial online

Collateral – przygotujcie się na wciągający kryminał na Netfliksie