The Boys sezon 4

Netflix zapowiada Jim & Andy: The Great Beyond. Szaloną opowieść o Jimie Carreyu

Dariusz Filipek
1 min czytania
Jim & Andy: The Great Beyond zapowiada się na niesamowity dokument | Netflix

Z ostatniej chwili

Netflix właśnie zapowiedział film dokumentalny Jim & Andy: The Great Beyond. Jest to opowieść o kulisach pracy Jima Carreya nad filmem Człowiek z księżyca.

- Reklama -
Ad image

Chociaż jego gwiazda ostatnio nieco przybladła, Jim Carrey ma na koncie wiele świetnych kreacji. Jedną z najbardziej niezapomnianych jest jego rola w biograficznym komediodramacie Człowiek z księżyca, gdzie wcielił się w jednego ze swoich idoli, Andyego Kaufmana.

Dokument Netflixa Jim & Andy: The Great Beyond opowie o kulisach pracy na planie, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Bo i która wytwórnia filmowa chciałaby pokazać materiał, gdzie gwiazda widowiska zachowuje się jak szaleniec przez cały okres kręcenia filmu.

Jim Carrey wydaje się, że jest dziś zupełnie innym człowiekiem. Rzadko widujemy go na ekranie. Pochłonęło go malarstwo (o czym pisałem jakiś czas temu). Przechodził również dosyć poważne problemy z prawem, gdyż został oskarżony o doprowadzenie do śmierci swojej dziewczyny.

Jim & Andy: The Great Beyond zapowiada się na świetny dokument, który nieco przybliży nam tą ciekawą, skomplikowaną i nietuzinkową postać. Warto czekać.

Jim & Andy: The Great Beyond będzie miał premierę na Netfliksie 17 listopada

Źródło: YouTube

- Reklama -
Skazana Max serial

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze