Jim & Andy: The Great Beyond
Jim & Andy: The Great Beyond zapowiada się na niesamowity dokument | Netflix
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! LOLLOL

Netflix zapowiada Jim & Andy: The Great Beyond. Szaloną opowieść o Jimie Carreyu

Netflix właśnie zapowiedział film dokumentalny Jim & Andy: The Great Beyond. Jest to opowieść o kulisach pracy Jima Carreya nad filmem Człowiek z księżyca.

Chociaż jego gwiazda ostatnio nieco przybladła, Jim Carrey ma na koncie wiele świetnych kreacji. Jedną z najbardziej niezapomnianych jest jego rola w biograficznym komediodramacie Człowiek z księżyca, gdzie wcielił się w jednego ze swoich idoli, Andyego Kaufmana.

Dokument Netflixa Jim & Andy: The Great Beyond opowie o kulisach pracy na planie, które miały nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Bo i która wytwórnia filmowa chciałaby pokazać materiał, gdzie gwiazda widowiska zachowuje się jak szaleniec przez cały okres kręcenia filmu.

Jim Carrey wydaje się, że jest dziś zupełnie innym człowiekiem. Rzadko widujemy go na ekranie. Pochłonęło go malarstwo (o czym pisałem jakiś czas temu). Przechodził również dosyć poważne problemy z prawem, gdyż został oskarżony o doprowadzenie do śmierci swojej dziewczyny.

Jim & Andy: The Great Beyond zapowiada się na świetny dokument, który nieco przybliży nam tą ciekawą, skomplikowaną i nietuzinkową postać. Warto czekać.

Jim & Andy: The Great Beyond będzie miał premierę na Netfliksie 17 listopada

Źródło: YouTube

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News.

Napisz na [email protected], gdybyś miał jakieś uwagi. Jeśli podobają Ci się nasze treści i chcesz nas wesprzeć, to możesz kupić nam kawę!

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

The Punisher 2018 Netflix

Zwiastun The Punisher zapowiada mocne widowisko. Znamy datę premiery

Thor: Ragnarok recenzje

Thor: Rangnarok oceniony znakomicie! Jak wypadł na tle innych produkcji Marvela?