jinn zwiastun netflix sci-fi serial młodzieżowy
0:57
Zwiastun serialu Jinn (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Jinn to pierwszy arabski serial Netflixa i kolejne młodzieżowe sci-fi

Jinn daje do zrozumienia, że w Netfliksie ktoś kiedyś doszedł do wniosku, iż fantastycznonaukowych dramatów młodzieżowych nigdy za wiele, więc dostaniemy kolejny serial w tych klimatach.

Jinn opowiada o dziewczynie, która uwalnia niechcący dżina pod postacią nastolatka – posiłkuję się opisem Netflixa. Jednak wydostaje się nie tylko on. Wraz z nim świat nawiedza starożytna, mroczna siła, która zagrozi ludzkości. Znając życie, młodzi bohaterowie będą zmuszeni uporać się z problemem. Przy okazji będziemy obserwowali ich zażyłości i rodzące się romanse.

Kłania się Księga tysiąca i jednej nocy, prawda? I faktycznie to, co wyróżnia Jinna spośród ciężkiej do ogarnięcia liczby podobnych produkcji, to fakt, iż jest to pierwsze arabskie widowisko Netflixa. Co nie zmienia niestety tego, że mamy do czynienia z kolejną próbą obłaskawienia nastoletniej publiki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby serial nie zapowiadał się boleśnie generycznie i zwyczajnie nie zachęcał swoim cukierkowatym mrokiem. Obym się mylił i poza instagramowymi buźkami, dostaniemy coś, na czym faktycznie będzie można zawiesić oko. Z drugiej strony mam wrażenie, że dochodzimy do momentu, w którym jesteśmy bliscy przesytu wszelkiej maści dramatami młodzieżowymi, często robionych na jedno kopyto.

https://www.instagram.com/p/Bvty0wAHfcO/

Jak będzie w tym przypadku, o tym przekonamy się 13 czerwca 2019 roku, kiedy Jinn będzie miał premierę. Pierwszy sezon będzie miał 5 odcinków.

Serial Jinn w serwisie Netflix>>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

The Rain zwiastun 2 sezon

The Rain wraca z drugim sezonem. Mamy pierwszy zwiastun

tuca i bertie netflix serial animowany netflix

Tuca i Bertie to nowy serial animowany dla dorosłych od twórców BoJacka Horsemana