Jinn serial netflix arabski zwiastun 2019 czerwiec
1:43
Jinn (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Jinn, czyli pierwszy arabski serial Netflixa, w którym będzie się czarowało!

Disney ma swojego Aladyna, a Netflix ma swojego Jinna. I chociaż te widowiska to dwa różne światy, to łączy je mistyczna postać, czyli tytułowy dżinn.

Jinn wpisuje się w przedziwną politykę Netflixa, który wypuścił ostatnio tak wiele seriali młodzieżowych, że głowa puchnie. Dosłownie kilkanaście godzin temu skończyłem The Society i zaledwie kilka dni temu zadebiutował drugi sezon The Rain, który jest tak dobry, że zdołałem obejrzeć zaledwie kilkanaście minut, a już za rogiem czeka na mnie kolejne widowisko fantastycznonaukowe z młodymi bohaterami. Niestety za liczbą nowych produkcji, coraz rzadziej podąża ich jakość.

Jinn opowiada o dziewczynie, która uwalnia niechcący dżina pod postacią nastolatka – posiłkuję się opisem Netflixa. Jednak wydostaje się nie tylko on. Wraz z nim świat nawiedza starożytna, mroczna siła, która zagrozi ludzkości. Znając życie, młodzi bohaterowie będą zmuszeni uporać się z problemem. Przy okazji będziemy obserwowali ich zażyłości i rodzące się romanse.

Widowisko na tę chwilę nie zapowiada się ani przełomowo, ani nawet porywająco. I niestety obawiam się, że Jinn firmowo odzwierciedli to, co ostatnio serwuje nam Netflix – dużo i byle jak. Jak będzie faktycznie, przekonamy się niedługo. Pierwszy serial Netflixa, który przemówi do nas po arabsku, obejrzycie już 13 czerwca. Serial będzie miał 5 odcinków, a każdy z nich będzie trwał około 30 minut.

Serial Jinn w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pewnego razu... w Hollywood Pewnego razu w Hollywood rafał zawierucha zwiastun polak quentin tarantino

Pewnego razu… w Hollywood zapowiada się na jeden z filmów roku

Downton Abbey film zwiastun serial 2019

Downton Abbey – filmowa kontynuacja serialu dostała ujmujący zwiastun