in

SZOKSZOK

Joe Exotic chce poślubić mężczyznę poznanego w więzieniu

Joe Exotic mąż
Joe Exotic i John Graham

Chociaż Joe Exotic siedzi i prędko z więzienia nie wyjdzie, to nadal wierzy w miłość i pragnie mieć kolejnego męża.

Joe Exotic na tę chwilę siedzi w tak zwanej ciupie — jak to niegdyś mawiano o więzieniach. Jednak nie o ciupach myśli, a o kolejnym mężczyźnie, którego chce poślubić. Aczkolwiek wcześniej musi rozwieść się ze swoim obecnym mężem, Dillonem Passagem, który jest jego trzecim czy czwartym ślubnym.

Coraz szybciej spadająca gwiazda serialu dokumentalnego “Król tygrysów” niedawno zaświeciła raz jeszcze w fabularnej opowieści odcinkowej serwisu Peacock“Joe vs. Carole”, gdzie w Exotica wcielił się John Cameron Mitchell (“Żona idealna”). Dokument doczekał się na Netfliksie dwóch sezonów i spin-offu, a życie skazańca dostarcza kolejnych szaleństw pomimo tego, że wydawało się, iż 59-letni Joe Exotic największe szaleństwa ma już za sobą.

Nie ma. Mężczyzna korzysta z życia za kratami, gdzie związał się z Johnem Grahamem, który odsiaduje wyrok w tym samym więzieniu. Z kolei Joe Exotic odsiaduje 21-letni wyrok, ale potrafi odnaleźć miłość nawet w tak niesprzyjających warunkach. Problematyczne jest to, że włamywacz, z którym połączyło go gorące uczucie, odsiaduje zaledwie 12-letni wyrok, więc panowie prędzej czy później będą musieli się rozstać na kilka lat.

Jakkolwiek, jak to mówi Joe Exotic – “Bóg działa w tajemniczy sposób”, więc może wszystko się ułoży i kochankowie będą żyli długo i szczęśliwie.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Saint X

West Duchovny z główną rolą w serialu “Saint X”

Jimmy Savile Brytyjski Horror Netflix dokument

Premiera dokumentu “Jimmy Savile: Brytyjski horror” na Netflix