John Wick 4 część film data premiery
John Wick (źródło: Lionsgate; edycja: Popkulrutyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SEXYSEXY WTF?!WTF?!

John Wick wróci! Znamy datę premiery czwartej części

Okazuje się, że nie ma mocnych na Johna Wicka i na trzeciej części zabawa w zabijanie się nie skończy. Filmowcy szykują czwartą odsłonę. To już oficjalne.

John Wick 3 poradził sobie świetnie w box office, zarabiając w pierwszy weekend w Stanach Zjednoczonych 57 milionów dolarów. Na świecie widowisko z Keanu Reevesem ma już 93 miliony. Film rozkochał również krytyków, którzy na Rotten Tomatoes postawili nowemu Johnowi Wickowi uśrednione 7,4/10. W Polsce na Mediakrytyku produkcja Lionsgate ma 8/10. Wojtek w recenzji na Popkulturystach pojechał ostro i wystawił 10/10. Widzowie na IMDB również są zachwyceni, ponieważ film ma 8,2/10, a na Filmwebie jest nieco słabiej, gdyż tam produkcja ma 7,2/10.

Nie dziwi ani trochę, że wytwórnia już teraz postanowiła ogłosić, iż będzie kontynuowała przygody filmowego asasyna, który jest znany z zamiłowania do psów. Czwarta część ma pojawić się na ekranach kin 21 maja 2021 roku.

Na tę chwilę nie wiemy, czy Keanu Reeves wróci do roli, ale ciężko wyobrazić sobie Johna Wicka bez Johna Wicka, którego znamy i lubimy. Oprócz tego przygotowywany jest serial The Continental, który będzie rozgrywał się w tym samym świecie co filmowa seria. Widowisko zadebiutuje w stacji Starz, która należy do Lionsgate.

Źródło: Deadline

Film John Wick w serwisie Netflix >>

Film John Wick 2 w serwisie Netflix >>

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

2 komentarzy

Pokaż pełną wersję artykułu - to jest widok uproszczony tekstu

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Stranger Things 3 sezon zwiastun serial netflix

  Stranger Things – nowa, bardzo letnia zapowiedź trzeciego sezonu serialu Netflixa

  Czarne lustro piąty sezon netflix serial zwiastun

  Czarne lustro – zwiastuny wszystkich nowych odcinków antologii Netflixa