Proces: Johnny Depp kontra Amber Heard. Gdzie oglądać online na żywo i powtórki?

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 55 wyświetleń
2 min czytania
Playlista zawierająca powtórki i materiały towarzyszące procesowi Deppa i Heard

Małżeństwo Johnny’ego Deppa i Amber Heard to dawno i nieprawda, ale nie przeszkadza to niegdysiejszym kochankom kontynuować okazywania sobie niechęci. Jednak ich animozje weszły na wyższy etap – na salę sądową. Drugi raz. Poprzednio, w Wielkiej Brytanii Depp przegrał, ale postanowił spróbować szczęścia raz jeszcze, tym razem w Stanach Zjednoczonych.

Proces Johnny Depp kontra Amber Heard już teraz można nazwać wielkim sukcesem komercyjnym. Nie, to nie żart, bo gdzie dwoje się bije, tam trzeci korzysta – mówi mądre i ponadczasowe powiedzenie, które tutaj ma bardzo konkretne odbicie w rzeczywistości.

Johnny Depp vs Amber Heard na żywo
Przyrost subskrybentów kanału Law&Crime Network

Od rozpoczęcia przesłuchań w sądzie w hrabstwie Fairfax subskrypcje youtubowego kanału Law&Crime Network wystrzeliły jak rakieta. Social Blade podaje, iż kanał, który jeszcze w połowie kwietnia miał 826 tysięcy subskrybentów, niemal podwoił stan posiadania do 1,45 miliona widzów. W ciągu ostatnich 30 dni kanałowi przybyło 749 tysięcy subskrybentów.

Gdzie oglądać proces sądowy Johnny’ego Deppa i Amber Heard?

Widzowie w Stanach Zjednoczonych mogą oglądać na bieżąco zeznania kolejnych osób uwikłanych w dramat Deppa i Heard na kanale Court TV. W Polsce najlepszym miejscem, w którym można śledzić potyczkę sądową jest właśnie kanał Law&Crime Network. Ponadto wszystkie zeznania są dostępne w formie powtórek. Żeby uprościć maksymalnie życie widowni, stworzono playlistę, na której są dostępne wszystkie materiały dotyczące sprawy. Dzięki temu nie przegapicie niczego z nadal trwającego procesu o zniesławienie.

Widzowie spragnieni dramatów, skandali i potyczek między kochankami będą usatysfakcjonowani. Bo chociaż ogląda się to z pewnym zażenowaniem i politowaniem, to nie brakuje tu żadnego z wymienionych. Przez to zarówno na sali sądowej, jak i poza nią, przede wszystkim w mediach społecznościowych, kipi od skrajnych emocji.

W końcu chodzi o sprawę cywilną, w której, jeśli Heard przegra, będzie musiała zapłacić Deppowi wielomilionowe odszkodowanie. Aktor twierdzi, że jego była żona oczerniła go na łamach gazety, ogłaszając, iż znęcał się nad nią. W Wielkiej Brytanii sąd nie uznał jego argumentacji, a wcześniej Depp zapłacił 7 milionów dolarów byłej żonie w ramach ugody, które zobowiązała się przekazać na cel dobroczynny. Ugoda obejmowała również zachowanie poufności stronom – nie mogli publicznie omawiać swojej relacji.

Okazuje się, że jest o czym mówić, bo była tam przemoc – zarówno fizyczna, jak i psychiczna – narkotyki, alkohol, zdrady, samookaleczenia i wiele, wiele więcej. O wiele za wiele, jak na związek, który trwał zaledwie trzy lata.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x