johnny depp amber heard proces na żywo online powtórki
in

SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE SZOKSZOK Na czasieNa czasie

Proces: Johnny Depp kontra Amber Heard. Gdzie oglądać online na żywo i powtórki?

Playlista zawierająca powtórki i materiały towarzyszące procesowi Deppa i Heard

Małżeństwo Johnny’ego Deppa i Amber Heard to dawno i nieprawda, ale nie przeszkadza to niegdysiejszym kochankom kontynuować okazywania sobie niechęci. Jednak ich animozje weszły na wyższy etap – na salę sądową. Drugi raz. Poprzednio, w Wielkiej Brytanii Depp przegrał, ale postanowił spróbować szczęścia raz jeszcze, tym razem w Stanach Zjednoczonych.

Proces Johnny Depp kontra Amber Heard już teraz można nazwać wielkim sukcesem komercyjnym. Nie, to nie żart, bo gdzie dwoje się bije, tam trzeci korzysta – mówi mądre i ponadczasowe powiedzenie, które tutaj ma bardzo konkretne odbicie w rzeczywistości.

Johnny Depp vs Amber Heard na żywo
Przyrost subskrybentów kanału Law&Crime Network

Od rozpoczęcia przesłuchań w sądzie w hrabstwie Fairfax subskrypcje youtubowego kanału Law&Crime Network wystrzeliły jak rakieta. Social Blade podaje, iż kanał, który jeszcze w połowie kwietnia miał 826 tysięcy subskrybentów, niemal podwoił stan posiadania do 1,45 miliona widzów. W ciągu ostatnich 30 dni kanałowi przybyło 749 tysięcy subskrybentów.

Gdzie oglądać proces sądowy Johnny’ego Deppa i Amber Heard?

Widzowie w Stanach Zjednoczonych mogą oglądać na bieżąco zeznania kolejnych osób uwikłanych w dramat Deppa i Heard na kanale Court TV. W Polsce najlepszym miejscem, w którym można śledzić potyczkę sądową jest właśnie kanał Law&Crime Network. Ponadto wszystkie zeznania są dostępne w formie powtórek. Żeby uprościć maksymalnie życie widowni, stworzono playlistę, na której są dostępne wszystkie materiały dotyczące sprawy. Dzięki temu nie przegapicie niczego z nadal trwającego procesu o zniesławienie.

Widzowie spragnieni dramatów, skandali i potyczek między kochankami będą usatysfakcjonowani. Bo chociaż ogląda się to z pewnym zażenowaniem i politowaniem, to nie brakuje tu żadnego z wymienionych. Przez to zarówno na sali sądowej, jak i poza nią, przede wszystkim w mediach społecznościowych, kipi od skrajnych emocji.

W końcu chodzi o sprawę cywilną, w której, jeśli Heard przegra, będzie musiała zapłacić Deppowi wielomilionowe odszkodowanie. Aktor twierdzi, że jego była żona oczerniła go na łamach gazety, ogłaszając, iż znęcał się nad nią. W Wielkiej Brytanii sąd nie uznał jego argumentacji, a wcześniej Depp zapłacił 7 milionów dolarów byłej żonie w ramach ugody, które zobowiązała się przekazać na cel dobroczynny. Ugoda obejmowała również zachowanie poufności stronom – nie mogli publicznie omawiać swojej relacji.

Okazuje się, że jest o czym mówić, bo była tam przemoc – zarówno fizyczna, jak i psychiczna – narkotyki, alkohol, zdrady, samookaleczenia i wiele, wiele więcej. O wiele za wiele, jak na związek, który trwał zaledwie trzy lata.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

batman 2

Kolejny “Batman” zapowiedziany. Wszystko zostaje po staremu

johnny depp piraci z karaibów proces sądowy

Agent Johnny’ego Deppa stwierdził, że zarzuty Amber Heard kosztowały aktora udział w kolejnych “Piratach z Karaibów”