Johnny Depp i alpaki
in

Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE

Sądowy cyrk Johnny’ego Deppa zmienił się w cyrk z alpakami na drugim planie

Alpaki przed sądem

Bezrobotny aktor, Johnny Depp, powiedział niedawno, że nie zagrałby w kolejnych “Piratach z Karaibów” nawet wtedy, gdyby zapłacono mu 300 milionów dolarów i dorzucono milion alpak. Alpaki już są.

Adoracja, z jaką traktują Deppa fani, nie zna granic. Aktor złożył pozew przeciwko byłej żonie, gdyż uważa, iż Amber Heard zniszczyła jego karierę, oskarżając go o przemoc domową. Już po kilkunastu dniach rozprawy można było śmiało stwierdzić, iż para aktorów, która zakochała się podczas kręcenia “Pamiętnika zakrapianego rumem”, uczestniczyła przez lata w toksycznym związku.

Przy okazji zaczęły wypływać brudy, ciekawostki, a proces, w którym chodzi o wielkie pieniądze, bo o aż 50 milionów dolarów, poruszył serca fanów Deppa. Praktycznie od dnia zero zaczęli odsądzać od czci i wiary Heard, zapominając o mocno pokręconym, rzadko trzeźwym małżonku aktorki, który mocno się napracował, aby ich związek legł w gruzach.

Jedną z tych ciekawostek było stanowisko Deppa, który powiedział na początku procesu, iż ostatnia część “Piratów z Karaibów” miała beznadziejny scenariusz i nie wróciłby na plan kontynuacji tej historii nawet wtedy gdyby Disney zapłacił mu 300 milionów dolarów i dorzucił do tego milion alpak.

Adwokat pytał Deppa, czy przyjąłby rolę w kolejnych “Piratach z Karaibów” opłaconą między innymi w żywym inwentarzu

Kreatywność fanów nie zna granic. Jedni są dosyć zachowawczy i tylko wiwatują przed sądem, śliniąc się do aktora, inni idą dalej i przynoszą mu prezenty. Najbardziej niecodziennym okazały się żywe alpaki, które przyprowadzono pod sąd. Depp je zauważył i powiedział do kamery, że “To dzień alpaki”.

Pojawienie się alpak było idealną okazją, aby fani mogli wiwatować, a adwokaci Deppa mieli możliwość strzelenia selfie z tymi cudownymi zwierzakami, które wyglądały na dosyć zmieszane zachowaniem ludzi w bardzo festynowym nastroju.

Tina Newman nie dała się wciągnąć w tragikomiczny cyrk, w który wkręcono nie tylko jej firmę, czyli Disneya, ale również alpaki

Przed sądem Alpaki były tylko dwie, więc pozostało jeszcze 999 998 oraz 300 milionów dolarów, żeby sprawdzić, czy aktor faktycznie nie ugiąłby się przed taką ofertą. Jednak to już pozostaje w rękach fanów, gdyż Disney na tę chwilę nie planuje kontynuacji filmów z Deppem w roli Jacka Sparrowa. Zamiast tego na celowniku jest Margot Robbie, która miałaby go zastąpić w filmowej serii.

Chociaż Depp twierdzi, iż Disney nie złożył mu propozycji zagrania w kolejnym filmie z tej serii z uwagi na oskarżenia Heard, to Daily Mail doniosło, iż to problemy alkoholowe i relatywnie słabsze wyniki piątej części “Piratów z Karaibów” zamknęły drogę do kontynuacji.

Nie wiemy, jaki wpływ będą miały alpaki na finał procesu. Wiemy jednak, że sam proces zamieniłby się w cyrk nawet bez udziału alpak. Kolejne odsłony komediodramatu z Deppem i Heard w głównych rolach, możecie śledzić na żywo.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

cannes naga kobiet protest ukraina

Naga kobieta protestowała przeciwko gwałtom w Ukrainie. Usunięto ją z czerwonego dywanu w Cannes

stranger things fragment 4 sezonu

Oto początek czwartego sezonu “Stranger Things”. Jedenastka nabroiła