johnny depp instagram fantastyczne zwierzęta amber heard
in ,

SMUTNESMUTNE

Johnny Depp zmuszony do rezygnacji z roli w kolejnych częściach “Fantastycznych zwierząt”

Johnny Depp nie zagra już Gellerta Grindelwalda w filmach z serii “Fantastyczne zwierzęta”. Obecnie samo życie aktora przypomina film i gatunkowo daleko mu do fantastyki.

Johnny Depp ogłosił, że został poproszony przez wytwórnię filmową Warner Bros. o rezygnację z roli Grindelwalda w trzeciej części “Fantastycznych zwierząt”. Prośbę tę uszanował w obliczu skandalu, którego jest bohaterem. Serię prequeli “Harry’ego Pottera” zaplanowano na pięć części.

Johnny Depp kontra The Sun – 0:1

Odsunięcie Johnny’ego Deppa nastąpiło kilka dni po tym, jak przegrał sprawę przeciwko brytyjskiemu brukowcowi. The Sun nazwało go w 2018 roku “żonobijcą”. Sąd nie uznał argumentów aktora, a Johnny Depp stwierdził, że planuje się odwołać od wyroku.

Warner Bros. ma przekształcić rolę Grindelwalda, a premiera filmu, która miała nastąpić w listopadzie 2021 roku, została przesunięta na lato 2022 roku. Wytwórnia wydała oświadczenie, w którym podziękowała aktorowi za współpracę.

Nie jestem żonobijcą

Obsadzenie Johnny’ego Deppa w roli Grindelwalda od samego początku było sprawą kontrowersyjną z powodu zarzutów o przemoc domową, której ofiarą miała być żona aktora, Amber Heard.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp)

Na Instagramie Johnny Depp podziękował fanom za ich wparcie i lojalność. Jednocześnie stwierdził, że wyrok sądu jest surrealistyczny i nie zamierza zaprzestać walki o swoją prawdę. Aktor zamierza udowodnić, że zarzuty wobec niego są fałszywe. Dodał, iż jego życie oraz kariera nie zostaną zdefiniowane przez te wydarzenia.

Źródło: Variety

Znajdź nas na Facebooku

Dariusz Filipek

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Loading…

Netflix Direct Francja

Netflix Direct – serwis uruchamia linearną telewizję

Paramount Plus serwis ViacomCBS filmy seriale

Paramount Plus ma być nową wielką rzeczą, ale przed startem podcina sobie ścięgna