The Boys sezon 4

Johnny Depp zmuszony do rezygnacji z roli w kolejnych częściach “Fantastycznych zwierząt”

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Johnny Depp nie zagra już Gellerta Grindelwalda w filmach z serii “Fantastyczne zwierzęta”. Obecnie samo życie aktora przypomina film i gatunkowo daleko mu do fantastyki.

Johnny Depp ogłosił, że został poproszony przez wytwórnię filmową Warner Bros. o rezygnację z roli Grindelwalda w trzeciej części “Fantastycznych zwierząt”. Prośbę tę uszanował w obliczu skandalu, którego jest bohaterem. Serię prequeli “Harry’ego Pottera” zaplanowano na pięć części.

- Reklama -
Ad image

Johnny Depp kontra The Sun – 0:1

Odsunięcie Johnny’ego Deppa nastąpiło kilka dni po tym, jak przegrał sprawę przeciwko brytyjskiemu brukowcowi. The Sun nazwało go w 2018 roku “żonobijcą”. Sąd nie uznał argumentów aktora, a Johnny Depp stwierdził, że planuje się odwołać od wyroku.

Warner Bros. ma przekształcić rolę Grindelwalda, a premiera filmu, która miała nastąpić w listopadzie 2021 roku, została przesunięta na lato 2022 roku. Wytwórnia wydała oświadczenie, w którym podziękowała aktorowi za współpracę.

Nie jestem żonobijcą

Obsadzenie Johnny’ego Deppa w roli Grindelwalda od samego początku było sprawą kontrowersyjną z powodu zarzutów o przemoc domową, której ofiarą miała być żona aktora, Amber Heard.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp)

Na Instagramie Johnny Depp podziękował fanom za ich wparcie i lojalność. Jednocześnie stwierdził, że wyrok sądu jest surrealistyczny i nie zamierza zaprzestać walki o swoją prawdę. Aktor zamierza udowodnić, że zarzuty wobec niego są fałszywe. Dodał, iż jego życie oraz kariera nie zostaną zdefiniowane przez te wydarzenia.

- Reklama -
Skazana Max serial

Źródło: Variety

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz