in ,

SMUTNESMUTNE

Johnny Depp zmuszony do rezygnacji z roli w kolejnych częściach “Fantastycznych zwierząt”

johnny depp instagram fantastyczne zwierzęta amber heard

Johnny Depp nie zagra już Gellerta Grindelwalda w filmach z serii “Fantastyczne zwierzęta”. Obecnie samo życie aktora przypomina film i gatunkowo daleko mu do fantastyki.

Johnny Depp ogłosił, że został poproszony przez wytwórnię filmową Warner Bros. o rezygnację z roli Grindelwalda w trzeciej części “Fantastycznych zwierząt”. Prośbę tę uszanował w obliczu skandalu, którego jest bohaterem. Serię prequeli “Harry’ego Pottera” zaplanowano na pięć części.

Johnny Depp kontra The Sun – 0:1

Odsunięcie Johnny’ego Deppa nastąpiło kilka dni po tym, jak przegrał sprawę przeciwko brytyjskiemu brukowcowi. The Sun nazwało go w 2018 roku “żonobijcą”. Sąd nie uznał argumentów aktora, a Johnny Depp stwierdził, że planuje się odwołać od wyroku.

Warner Bros. ma przekształcić rolę Grindelwalda, a premiera filmu, która miała nastąpić w listopadzie 2021 roku, została przesunięta na lato 2022 roku. Wytwórnia wydała oświadczenie, w którym podziękowała aktorowi za współpracę.

Nie jestem żonobijcą

Obsadzenie Johnny’ego Deppa w roli Grindelwalda od samego początku było sprawą kontrowersyjną z powodu zarzutów o przemoc domową, której ofiarą miała być żona aktora, Amber Heard.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydepp)

Na Instagramie Johnny Depp podziękował fanom za ich wparcie i lojalność. Jednocześnie stwierdził, że wyrok sądu jest surrealistyczny i nie zamierza zaprzestać walki o swoją prawdę. Aktor zamierza udowodnić, że zarzuty wobec niego są fałszywe. Dodał, iż jego życie oraz kariera nie zostaną zdefiniowane przez te wydarzenia.

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Netflix Direct Francja

Netflix Direct – serwis uruchamia linearną telewizję

Paramount Plus serwis ViacomCBS filmy seriale

Paramount Plus ma być nową wielką rzeczą, ale przed startem podcina sobie ścięgna