joker finałowy zwiastun filmu
Finałowy zwiastun filmu Joker (Warner Bros.)
in

Finałowy zwiastun Jokera zapowiada ostrą jazdę

Premiera Jokera zbliża się wielkimi krokami, więc Warner Bros. wypuścił finałowy zwiastun filmu o najgorszym koszmarze Batmana.

Joker ma odpowiedzieć na pytanie, jak to się stało, że utrapiony i zaburzony Arthur Fleck przeistoczył się w szalonego potwora, który nawiedza Gotham City. Widowisko jest określane jako studium postaci. Początkowo miał to być jeden film, ale ostatnio coraz głośniej mówi się, że Joker może dostać kontynuację.

Film wyreżyserował nominowany do Oscara Todd Phillips, który nakręcił widowisko do scenariusza, który napisał ze Scottem Silverem. W tytułowego bohatera wcielił się trzykrotnie nominowany do Oscara Joaquin Phoenix. Obok niego na ekranie pojawi się inna aktorska tuza Robert De Niro i wschodząca gwiazda Zazie Beetz. Na planie towarzyszyli im Frances Conroy, Marc Maron, Bill Camp, Glenn Fleshler, Shea Whighm, Brett Cullen, Douglas Hodge oraz Josh Pais. Światowa premiera Jokera odbędzie się 4 października.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

mr. robot sezon czwarty sezon finałowy zwiastun hbo go amazon prime video

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy – nawet Mr. Robot

tenet film zwiastun christopher nolan trailer teaser filmu
1:13

Tenet – zwiastun tajemniczego filmu Christophera Nolana