joker finałowy zwiastun filmu
Finałowy zwiastun filmu Joker (Warner Bros.)
in

Finałowy zwiastun Jokera zapowiada ostrą jazdę

Premiera Jokera zbliża się wielkimi krokami, więc Warner Bros. wypuścił finałowy zwiastun filmu o najgorszym koszmarze Batmana.

Joker ma odpowiedzieć na pytanie, jak to się stało, że utrapiony i zaburzony Arthur Fleck przeistoczył się w szalonego potwora, który nawiedza Gotham City. Widowisko jest określane jako studium postaci. Początkowo miał to być jeden film, ale ostatnio coraz głośniej mówi się, że Joker może dostać kontynuację.

Film wyreżyserował nominowany do Oscara Todd Phillips, który nakręcił widowisko do scenariusza, który napisał ze Scottem Silverem. W tytułowego bohatera wcielił się trzykrotnie nominowany do Oscara Joaquin Phoenix. Obok niego na ekranie pojawi się inna aktorska tuza Robert De Niro i wschodząca gwiazda Zazie Beetz. Na planie towarzyszyli im Frances Conroy, Marc Maron, Bill Camp, Glenn Fleshler, Shea Whighm, Brett Cullen, Douglas Hodge oraz Josh Pais. Światowa premiera Jokera odbędzie się 4 października.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

mr. robot sezon czwarty sezon finałowy zwiastun hbo go amazon prime video

Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy – nawet Mr. Robot

tenet film zwiastun christopher nolan trailer teaser filmu

Tenet – zwiastun tajemniczego filmu Christophera Nolana