joker hbo go
Od dziś "Joker" na HBO GO
in

Premiera dnia: “Joker” na HBO GO

Od dziś na HBO GO możecie obejrzeć film “Joker” – jeden z największych hitów artystycznych i komercyjnych z 2019 roku.

“Joker” miał premierę w kinie niewiele ponad rok temu, a od dziś film możecie obejrzeć w serwisie HBO GO. Jeśli widowiska jeszcze nie widzieliście, to jest dobry moment, aby go nadrobić. A ci, którzy “Jokera” widzieli, mogą przypomnieć sobie opowieść o niepozornym i zaburzonym Arthurze, który przeistacza się w niebezpiecznego Jokera.

⚡ PRZECZYTAJ: Recenzja filmu “Joker”

Film z miejsca zyskał przychylność krytyków. Na Rotten Tomatoes widowisko ma ocenę 7,3/10. Jeszcze lepiej produkcję oceniła reszta widzów, którzy na IMDB wystawili “Jokerowi” 8,5/10. Część widzów i krytyków kręciło nieco nosem przez to, że film jest właściwie porządnie zrealizowaną kalką “Taksówkarza” i “Króla komedii”.

Joker schody
Joaquin Phoenix jako Joker (Warner Bros.)

Zrealizowany za około 70 milionów dolarów “Joker” zarobił niesamowite pieniądze. W kinach przyniósł zdumiewający 1,074 miliard dolarów! Już po premierze filmu pojawiały się sprzeczne informacje o możliwej kontynuacji. Niektóre źródła donosiły, iż powstanie nie tylko druga, ale również trzecia część.

⚡ PRZECZYTAJ: “Outsider” nie wróci na HBO GO z drugim sezonem

Poza “Jokerem” od dziś na HBO GO możecie obejrzeć kilka filmów i seriali animowanych związanych z Batmanem – “Batman: Hush”, “Legion samobójców: Piekielna misja”, “Batman i Harley Quinn”, “Batman: Zabójczy żart”, “Batman: Powrót Zamaskowanych Krzyżowców”, “Batman: Atak na Arkham”, “Batman: Mroczny rycerz – Powrót” oraz Batman: Powrót Jokera”.

Skorzystacie z okazji i obejrzycie na HBO film wyreżyserowany przez Todda Phillipsa? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o “Jokerze”.

Oglądaj film “Joker” w serwisie HBO GO ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

The Reagans serial dokumentalny Showtime

Premiera dnia: “The Reagans” od Showtime

witamy w czeczenii hbo go film dokumentalny

Premiera dnia: “Witamy w Czeczenii” na HBO GO