joker hbo go
Od dziś "Joker" na HBO GO
in

Premiera dnia: “Joker” na HBO GO

Od dziś na HBO GO możecie obejrzeć film “Joker” – jeden z największych hitów artystycznych i komercyjnych z 2019 roku.

“Joker” miał premierę w kinie niewiele ponad rok temu, a od dziś film możecie obejrzeć w serwisie HBO GO. Jeśli widowiska jeszcze nie widzieliście, to jest dobry moment, aby go nadrobić. A ci, którzy “Jokera” widzieli, mogą przypomnieć sobie opowieść o niepozornym i zaburzonym Arthurze, który przeistacza się w niebezpiecznego Jokera.

⚡ PRZECZYTAJ: Recenzja filmu “Joker”

Film z miejsca zyskał przychylność krytyków. Na Rotten Tomatoes widowisko ma ocenę 7,3/10. Jeszcze lepiej produkcję oceniła reszta widzów, którzy na IMDB wystawili “Jokerowi” 8,5/10. Część widzów i krytyków kręciło nieco nosem przez to, że film jest właściwie porządnie zrealizowaną kalką “Taksówkarza” i “Króla komedii”.

Joker schody
Joaquin Phoenix jako Joker (Warner Bros.)

Zrealizowany za około 70 milionów dolarów “Joker” zarobił niesamowite pieniądze. W kinach przyniósł zdumiewający 1,074 miliard dolarów! Już po premierze filmu pojawiały się sprzeczne informacje o możliwej kontynuacji. Niektóre źródła donosiły, iż powstanie nie tylko druga, ale również trzecia część.

⚡ PRZECZYTAJ: “Outsider” nie wróci na HBO GO z drugim sezonem

Poza “Jokerem” od dziś na HBO GO możecie obejrzeć kilka filmów i seriali animowanych związanych z Batmanem – “Batman: Hush”, “Legion samobójców: Piekielna misja”, “Batman i Harley Quinn”, “Batman: Zabójczy żart”, “Batman: Powrót Zamaskowanych Krzyżowców”, “Batman: Atak na Arkham”, “Batman: Mroczny rycerz – Powrót” oraz Batman: Powrót Jokera”.

Skorzystacie z okazji i obejrzycie na HBO film wyreżyserowany przez Todda Phillipsa? Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o “Jokerze”.

Oglądaj film “Joker” w serwisie HBO GO ▶

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

The Reagans serial dokumentalny Showtime

Premiera dnia: “The Reagans” od Showtime

witamy w czeczenii hbo go film dokumentalny

Premiera dnia: “Witamy w Czeczenii” na HBO GO