Josh Brolin jako Cable
Źr. Foto.: Josh Brolin, Instagram / Fox
in

Josh Brolin jako Cable wygląda jakby urodził się do tej roli

To jeden z tych wpisów, które ciężko okraszać potokiem słów, gdyż zdjęcia aktorów z Deadpoola 2 mówią za siebie. Po rewelacyjnej Zazie Beetz jako Domino przyszedł czas na Josha Brolina jako Cable, który dosłownie miażdży swoim surowym superbohaterskim wizerunkiem.

Chociaż Brolin nie wywoła kontrowersji jak Zazie, która do roli Domino nie pasuje wielu fanom, to wstyd byłoby o nim nie wspomnieć, gdyż zapowiada prawdziwie hardcoreowego Nathana Summersa.

https://www.instagram.com/p/BXf2zL8BJ9F/?taken-by=joshbrolin

Prawda, że Josh Brolin jako Cable wygląda idealnie?

https://www.instagram.com/p/BXf4nbCBR9z/?taken-by=joshbrolin

Premiera Deadpoola 2 jest zaplanowana na 1 czerwca 2018 roku. W tytułowej roli wraca Ryan Reynolds. Reżyserią zajmuje się tym razem David Leitch, któremu zawdzięczamy Johna Wicka oraz Atomic Blonde.

Nie-mogę-się-doczekać!

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Netflix kupił Millarworld

Netflix kupił Millarworld! Tych od Kick-Assa, Wanted i Kingsman

Podcasty na Spotify

Podcasty na Spotify. Warto?