Jumanji: Przygoda w dżungli
Jumanji: Przygoda w dżungli to najprawdopodobniej kolejny przykład tego, jak się filmów robić nie powinno (Sony/Columbia)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK OkropneOkropne

Oceny filmu Jumanji: Przygoda w dżungli. Warto iść do kina?

Miało powiać tropikami mroźną zimą, a wygląda na to, że nowe Jumanji nie rozgrzeje wielu. O najnowszym filmie Jake’a Kasdana niezbyt ciepło wypowiedzieli się krytycy.

Film Jumanji: Przygoda w dżungli został oceniony na Metacritic przez 13. recenzentów. Na obecną chwilę ma 6 opinii pozytywnych, 5 mieszanych i 2 negatywne. Tym samym uzyskał średnią 5.6/10. To całkiem nieciekawie, szczególnie dla Sony, które zalicza w tym roku niemal same wtopy w box office. Tegoroczne Jumanji może być kolejną.

https://www.youtube.com/watch?v=8CzkaEX3gPc

Jeśli obejrzeliście powyższy zwiastun i narzekacie na beznadziejny dubbing, to zapewniam, że jest to wyłącznie wierzchołek góry lodowej. Według krytyków film jest zabawny, kolorowy i przepełniony akcją, ale jednocześnie do bólu przeciętny i jak to obrazowo określił Owen Gleiberman z Variety: to tak, jakbyśmy oglądali najbardziej lamerską kontynuację Indiany Jonesa, jaką tylko możecie sobie wyobrazić i odejmując od tego samego Indianę Jonesa.

Polska premiera widowiska Jumanji: Przygoda w dżungli została ustalona na 29 grudnia. W filmie zobaczymy Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka oraz Karen Gillan. Nie wiem jak Wy, ale ja zostaje w domu.

Źródło: Metacritic

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nowi mutanci

Disney kupił 21st Century Fox: co dalej z filmami z X-Uniwersum?

box office usa polska europa filmy kino zarobki

Box Office: Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi – jak zarabia?