The Boys sezon 4

Oceny filmu Jumanji: Przygoda w dżungli. Warto iść do kina?

Dariusz Filipek
1 min czytania
Jumanji: Przygoda w dżungli to najprawdopodobniej kolejny przykład tego, jak się filmów robić nie powinno (Sony/Columbia)

Z ostatniej chwili

Miało powiać tropikami mroźną zimą, a wygląda na to, że nowe Jumanji nie rozgrzeje wielu. O najnowszym filmie Jake’a Kasdana niezbyt ciepło wypowiedzieli się krytycy.

Film Jumanji: Przygoda w dżungli został oceniony na Metacritic przez 13. recenzentów. Na obecną chwilę ma 6 opinii pozytywnych, 5 mieszanych i 2 negatywne. Tym samym uzyskał średnią 5.6/10. To całkiem nieciekawie, szczególnie dla Sony, które zalicza w tym roku niemal same wtopy w box office. Tegoroczne Jumanji może być kolejną.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=8CzkaEX3gPc

Jeśli obejrzeliście powyższy zwiastun i narzekacie na beznadziejny dubbing, to zapewniam, że jest to wyłącznie wierzchołek góry lodowej. Według krytyków film jest zabawny, kolorowy i przepełniony akcją, ale jednocześnie do bólu przeciętny i jak to obrazowo określił Owen Gleiberman z Variety: to tak, jakbyśmy oglądali najbardziej lamerską kontynuację Indiany Jonesa, jaką tylko możecie sobie wyobrazić i odejmując od tego samego Indianę Jonesa.

Polska premiera widowiska Jumanji: Przygoda w dżungli została ustalona na 29 grudnia. W filmie zobaczymy Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka oraz Karen Gillan. Nie wiem jak Wy, ale ja zostaje w domu.

Źródło: Metacritic

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze