jumanji the next level film zwiastun
Zwiastun filmu Jumanji: The Next Level (źródło: Sony; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Zwiastun Jumanji: The Nex Level. Jumanji wróciło i zapowiada zupełnie nowy etap

Poprzednie Jumanji okazało się większym hitem, niż wielu z nas się spodziewało. Film pomimo mieszanych recenzji i umiarkowanego przyjęcia przez widzów zarobił mnóstwo pieniędzy, więc kontynuacja w postaci Jumanji: The Next Level nie była kwestią czy, ale kiedy.

Jumanji: The Next Level to kolejna część opowieści o grze, która przenosi uczestników do fantastycznego świata, w którym muszą zmierzyć się z licznymi niebezpieczeństwami. Podobnie jak w Jumanji: Przygoda w dżungli, w Jumanji: The Next Level zobaczymy na ekranie Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka, Karen Gillan oraz Nicka Jonasa, do których dołączyli Awkwafina, Danny DeVito i Danny Glover. Film reżyseruje Jake Kasdan, który tworzył również poprzednią część.

Premiera Jumanji: The Nex Level odbędzie się 13 grudnia 2019 roku. Najnowszy zwiastun dosyć dosadnie pokazuje, że dostaniemy właściwie wyłącznie więcej tego samego, co przyciągnęło widzów do kin poprzednim razem.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix lipiec 2019 seriale filmy nowosci
8/10

Netflix lipiec 2019 – lista premier seriali i filmów oraz ocena ramówki

wiedźmin miecz serial netflix zdjęcia

Kto ukradł miecz Geraltowi?! Mamy zdjęcia z serialu Wiedźmin Netflixa