jupiter's legacy serial netflix
Jupiter's Legacy (źródło: Daily Mail; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Josh Duhamel nie do poznania na planie serialu Jupiter’s Legacy

Na Netflix wielkimi krokami zmierza adaptacja komiksu Marka Millara Jupiter’s Legacy. Mamy pierwsze nagrania i zdjęcia z planu. Widowisko zapowiada się co najmniej interesująco.

Po The Boys wysoko została postawiona poprzeczka wobec adaptacji komiksów superbohaterskich, ale Netflix również ma w tym nurcie coś do powiedzenia, co doskonale unaoczniają zdjęcia z planu serialu Jupiter’s Legacy. Na nagraniu z planu, które zostało uwiecznione w Toronto, widzimy ciężkiego do rozpoznania Josha Duhamela znanego z filmowej serii Transformers. Najwidoczniej w tej scenie stawia czoło Starfoxowi, w którego wciela się George Hutchence. Może to być również Jess Salgueiro jako Shockwave. Oprócz Duhamela, Salgueiro i Hutchence’a, w obsadzie serialu znaleźli się: Ben Daniels, Leslie Bibb, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade i Matt Lanter.

O czym jest Jupiter’s Legacy?

Serial przybliży historię dzieci superbohaterów, którzy zaistnieli w latach 30. Młodzi śmiałkowie z supermocami chcą sprostać legendzie swoich matek i ojców. Co niekoniecznie jest proste, bo okazuje się, że niełatwo jest wyjść z cienia rodziców uwielbianych przez tłumy. Nie obędzie się bez krwawych rozwiązań.

Historia jest adaptacją kilku serii komiksów wydanych w Image Comics, których scenarzystą jest Mark Millar – twórca Kick-Assa, Wanted, Superiora, Empress czy Hucka. Szkot pisał również komiksy dla wielkiej dwójki – Marvela i DC. Wiele z jego pomysłów później przekształcono w filmy. To w końcu on napisał serię Wolverine: Old Man Logan czy Civil War.

Za widowiskiem stoi Steven S. DeKnight, który przyłożył ręce do takich seriali jak Daredevil i Spartacus. Jest on showrunnerem oraz producentem wykonawczym. Wyreżyseruje również pierwszy odcinek Jupiter’s Legacy. Na planie wspierają go Lorenzo di Bonaventura oraz Dan McDermott.

Jupiter’s Legacy to dopiero początek

Szykują się świetne czasy dla fanów historii o superbohaterach. Disney Plus zapowiedział kilka produkcji osadzonych w Marvel Cinematic Universe. Hulu również zaadaptuje opowieści znane z kart komiksów Marvela. HBO wystartuje w tym roku z Watchmen. Amazon poza kontynuacją The Boys ma w zanadrzu między innymi animowany serial Invincible.

Jupiter’s Legacy jest jednym z wielu superbohaterskich seriali, które serwis nakręci. Po zakupieniu wydawnictwa Millarworld przez Netflix możemy się szykować na to, że w najbliższych latach jeszcze nieraz w serwisie zagoszczą panie i panowie w pelerynach. Dokładna data premiery Jupiter’s Legacy nie jest znana. Jednak najpewniej widowisko zawita na nasze ekrany w pierwszej połowie 2020 roku.

Źródło: Daily Mail

Serial Jupiter’s Legacy w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oneplus telewizor

Telewizor OnePlus może przyczynić się do wojny cenowej

sukcesja sezon 1 recenzja serial hbo go
8/10

Sukcesja – sezon 1 – recenzja serialu