Kapitan Ameryka 4 Steve Rogers Sam Willson film
Powstanie "Kapitan Ameryka 4"
in

“Kapitan Ameryka 4” potwierdzony. Inny superbohater przejmie stery w filmie

Powstanie “Kapitan Ameryka 4”, ale głównym bohaterem filmu nie będzie Steve Rogers.

⛔ Tekst zawiera spoilery dotyczące serialu “Falcon i Zimowy Żołnierz”

Do tej pory dostaliśmy trzy solowe filmy o Kapitanie Ameryce, chociaż trzeci z nich, “Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, zdecydowanie bardziej przypomina kolejną część “Avengers” niż typową produkcję skoncentrowaną na jednym bohaterze. Czwarta część zapowiada jeszcze bardziej nietypową rzecz, gdyż tym razem film będzie opowiadał nie o przygodach Steve’a Rogersa, a Sama Wilsona, który od finałowego odcinka “Falcona i Zimowego Żołnierza” uprasza ludzi dookoła, aby zwracać się do niego per Kapitan Ameryka. Na co zasłużył i z czego bardzo się cieszymy, bo już raz tarcza Steve’a trafiła w ręce człowieka, któremu nie zaufalibyście nawet w tym, że bez wyrządzenia komuś krzywdy, zagotuje wodę w czajniku.

Sam Willson nowy Kapitan Ameryka
Sam Willson jest nowym Kapitanem Ameryką

Informacja, że czwarta część powstanie jest pewna, gdyż pochodzi od Malcolma Spellmana, twórcy serialu “Falcon i Zimowy Żołnierz”. Scenarzysta tego widowiska będzie odpowiedzialny także za nadchodzący film. Scenariusz wypracuje z Dalanem Mussonem, który również brał udział w pisaniu serialu.

Na tę chwilę nie znamy żadnych istotnych szczegółów o filmie “Kapitan Ameryka 4”, ale pewne jest, że w nadchodzącym widowisku głównym bohaterem nie będzie Steve Rogers, w którego wcielał się przez lata Chris Evans. Jego miejsce zajął Sam Willson grany przez Anthony’ego Mackiego i to jemu przypadnie zaszczyt grania pierwszych skrzypiec.

Co dalej z “Falconem i Zimowym Żołnierzem”?

Prawdopodobnie produkcja tego filmu sprawi, iż nie dostaniemy drugiego sezonu “Falcona i Zimowego Żołnierza”. To nie znaczy, iż drogi tytułowych superbohaterów rozeszły się na zawsze.

Cały sezon serialu “Falcon i Zimowy Żołnierz” jest już dostępny na Disney+. Niestety serwis jest wciąż niedostępny w Polsce, ale możecie uzyskać dostęp do niego dzięki popularnej usłudze zmieniającej wirtualną geolokalizację – NordVPN za niespełna 3 euro miesięcznie. Jeśli zastanawiacie się, gdzie obejrzeć serial online, to będzie to najlepsze miejsce, żeby to zrobić.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

dexter sezon 9 gdzie obejrzec online 2021 fabuła premiera obsada

“Dexter” coraz bliżej. Mamy zapowiedź dziewiątego sezonu

steve rogers super soldier zimowy żołnierz kapitan ameryka chris evans

Steve Rogers ma wrócić do MCU, ale nie jako Kapitan Ameryka