Katee Sackhoff another life serial netflix battlestar galactica
Zwiastun serialu Another Life (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Another Life, czyli Katee Sackhoff znowu rusza w kosmos

W serialu fantastycznonaukowym Another Life gwiazda Battlestar Galactica znowu ruszy w kosmos.

W Another Life Katee Sackhoff kolejny raz będziemy obserwowali pomiędzy gwiazdami. Aktorka wcieliła się tam w astronautkę Niko Breckinridge. Dowódczynię misji międzygwiezdnej na planetę artefaktu, który w tajemniczych okolicznościach przybył na Ziemię. W serialu będziemy świadkami podróży wypełnionej niebezpieczeństwami i osobistymi wyrzeczeniami, a powrót na ojczystą planetę nie będzie oczywisty. W męża bohaterki wcielił się znany z Shameless Justin Chatwin. Mężczyzna na Ziemi próbuję nawiązać kontakt z pozaziemskim artefaktem. Netflix zapowiada, iż 10-odcinkowe widowisko nie skupi się wyłącznie na fantastycznonaukowych zagadnieniach i akcji, ale będzie również próbą odpowiedzi na pytanie, ile jesteśmy w stanie poświęcić, by ochronić życie.

Katee Sackhoff przez lata wcielała się w Karę Thrace w innym serialu o podobnej tematyce, czyli kultowym już Battlestar Galactica. Tam sprawdziła się świetnie. Za Another Life odpowiedzialny jest Aaron Martin, scenarzysta Killjoys oraz Slashera. Jego nowy serial zadebiutuje na Netfliksie 25 lipca 2019 roku.

Serial Another Life w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

5 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

hakowanie świata netflix film dokumentalny premiera

Hakowanie świata – Netflix przekonuje, że nie jesteśmy bezpieczni

mulan zmiany hejt historia legenda

Mulan jest mieszana z błotem w Chinach za odstępstwa od historii