Katoflix
Katoflix, czyli głos boży w twoim... streamingu?
in

LOLLOL SUPER!SUPER! SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Katoflix, czyli katolicy znowu mają głos! Kasujemy Netflix?!?

Katoflix nie zainteresuje Was, jeśli przeszliście niezauważeni obok łaski bożej, spółkujecie przed ślubem czy głosujecie na lewicowe partie. Jeśli jednak żyjecie w duchu “oko za oko, ząb za ząb” i noc poślubną spędziliście z zasłoniętymi oczami, myśląc o potomstwie, a plakat z Andrzejem Dudą wisi dumnie na Waszej bramie wjazdowej, to po co komu Netflix, co nie?!?

Katoflix to serwis, który firmuje się jako Chrześcijańskie VOD. Dzięki takim witrynom katolicy mogą poczuć się pewniej i dumniej w dobie dominacji przeróżnych dalekich bram nieba serwisów pokroju Netflixa, gdzie nie popatrzysz, a tam lewactwo i strefy pełne LGBT+ czy HBO GO, gdzie się przeklina, seksi i kusi do nadzwyczajnie złego.

Za to witryna Katoflix to przede wszystkim treści w duchu słowa bożego i nie ma tam przyzwolenia na seks osób o tej samej płci, aborcję, wróżbiarstwo i Harry’ego Pottera.

Znalazło się tam miejsce dla świetnych rozmów o tym, jak czytać Biblię; można obejrzeć film Nieplanowane, gdzie dowiecie się, jak ta wstrętna aborcja niszczy ludzkie życie; a nawet macie możliwość zapłacenia za obejrzenie filmu dokumentalnego Ciemna strona Kodu Da Vinci. Piękne rzeczy, a za każdą musicie zapłacić z osobna. Idę po drobne…

Niestety nie znalazłem w ofercie Katoflixa Niemego krzyku, który ksiądz puścił nam w szóstej klasie szkoły podstawowej. Szkoda, bo to przypomniałoby mi, jak koleżanka wymiotowała po seansie. A kto nie lubi wracać do przeszłości, prawda?

Brakowało nam takiego Katoflixa na polskiej ziemi. Podobne serwisy próbują zdobywać widzów na świecie, ale w naszym kraju, w którym parafii jest dziesięciokrotnie więcej niż szpitali, to mogłoby się naprawdę sprawdzić. Co prawda tylko 17% katolików w ciągu roku przyjmuje komunię świętą, a niewiele ponad 30% uczestniczy we mszy, a leczyć muszą się wszyscy, ale f*** logic.

Ponadto Katoflix jest polski, nie niemiecki, więc można oglądać.

Pełna oferta serwisu Katoflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Sexify polski serial Netflixa

Sexify – nowy polski serial Netflixa połączy świat kobiet i start-upów

narcos meksyk sezon 2 recenzja serialu netflix
6/10

Narcos: Meksyk – sezon 2 – recenzja serialu