Ad image

Khali the Killer – Sony pokazuje klasę, wypuszczając najdłuższy zwiastun w dziejach

Dariusz Filipek
2 min czytania

Z ostatniej chwili

Nie tylko jestem użytkownikiem EPK, ale przede wszystkim mam ustawione powiadomienia push od najważniejszych dystrybutorów filmowych. Również od Sony Pictures. To ważne, jeśli chce się być na bieżąco z wszelkiej maści zwiastunami.

Kiedy Sony Pictures opublikowało zapowiedź niewiele mi mówiącego tytułu Khali the Killer, z ciekawości otworzyłem materiał KHALI THE KILLER: OFFICIAL RED BAND TRAILER Now on DVD & Digital – a tam niespodzianka – powitał mnie zwiastun trwający… półtorej godziny. Jak sprawdziłem, dokładnie tyle samo, co cały film.

- Reklama -
Ad image

https://www.youtube.com/watch?v=MB7GYzBLumY

Internauci w komentarzach śmieją się, że zwiastun filmu Khali the Killer zawiera zbyt wiele spoilerów.

Ciężko powiedzieć, czy mamy tu do czynienia z akcją promocyjną, a może to po prostu błąd człowieka lub postanowiono sprawdzić, jak słabsze projekty mogłyby się monetyzować, kiedy udostępnić je za darmo. Wiadomo jedynie, że film Khali the Killer to śmieć, niewart nawet oglądania za darmo na YouTube. Wszystko wskazuje na to, że nie ma za bardzo czego promować, ani tym bardziej oglądać.

Kryminał opowiadający o byłym płatnym zabójcy ze wschodniego Los Angeles, który bierze jeszcze jedno zlecenie, by pomóc schorowanej babci, nie ma zbyt pozytywnych opinii. Na IMDB produkcja może poszczycić się beznadziejną oceną 3,8/10.

Warto odnotować to jako ciekawostkę i być może próbę sprawdzenia przez wytwórnię, na przykładzie słabej produkcji, jak tego typu widowiska mogłyby się monetyzować na YouTube. Od dłuższego czasu tak robi Troma, wypuszczając swoje klasyki w tym serwisie. Aczkolwiek Troma to Troma i wiadomo, że to studio nie ma wielkich szans na sprzedaż licencji za fajne pieniądze, nie licząc największych hitów, jak chociażby Toksyczny mściciel (😍).

Jeśli jednak Khali the Killer zaraz zniknie z kanału Sony Pictures, oznaczać to będzie wyłącznie potwierdzenie, iż w wytwórni panuje skrajny nieład i nawet na ich youtube’owym kanale brakuje ludzi ogarniętych.

Aktualizacja: Jak poinformował mnie własnie @snaggletooth film został usunięty z YouTube’a Sony Pictures.

- Reklama -
Skazana Max serial

Źródło: YouTube – Sony Pictures

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz