in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Kiernan Shipka zaczaruje Was na śmierć w nowym serialu Netflixa

Kiernan Shipka netflix chilling adventures of Sabrina
Kiernan Shipka zagra w serialu o Sabrinie u Netflixa (zdjęcie archiwalne)

Znacie ją zapewne doskonale z produkcji AMC Mad Men, gdzie grała nastoletnią córkę głównego bohatera. Dała się poznać od najlepszej strony w horrorze Zło we mnie. Niedawno oglądaliśmy ją w serialu Konflikt: Bette i Joan. Teraz trafiła do nowej produkcji Netflixa.

Młodziutka Kiernan Shipka zagra główną rolę w serialu o Sabrinie, nastoletniej czarownicy. Ciężko dziś powiedzieć, czy produkcja będzie nosiła tytuł Sabrina the Teenage WithChilling Adventures of Sabrina, czy po prostu Sabrina. Jednak pewne jest, że widowisko nie będzie opierało się na oryginalnym komiksie Archie Comics, który raz został zaadaptowany na mały ekran. W Polsce nazwano go Sabrina, nastoletnia czarownica i jeśli pamięć mnie nie myli, był wyświetlany u nas przez Polsat. W Stanach Zjednoczonych przez ABC i the WB. To był sitcom. Netflix będzie inspirował się komiksowym horrorem z imprintu Archie Horror – pełnokrwistą produkcją pełną magii i grozy.

Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami tego, co robi Kiernan. Do tego stopnia, że gdy rozmawialiśmy o tym, kto mógłby wcielić się w Sabrinę, była na liście życzeń każdego z nas. – Powiedział Roberto Aguirre-Sacasa, producent wykonawczy, który dodał – To jest mroczniejsza, bardziej makabryczna wersja Sabriny i jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym, że ludzie zobaczą, jak Kiernan czyni tę ikoniczną postać własną.

Producent wykonawczy i CEO Archie Comics, Jon Goldwater uzupełnił – Jestem podekscytowany faktem, że Kiernan gra Sabrinę i nie mam wątpliwości, że będzie ucieleśniała siłę, odwagę i śmiałość, dzięki którym ta postać stała się ulubienicą fanów.

Początkowo serial był pod kuratelą producencką stacji CW. Jednak w grudniu Netflix nabył prawa do adaptacji przygód Sabriny. Data premiery oraz liczba odcinków nie jest znana. Mówi się, że serial powinien wystartować jeszcze w tym roku.

Komiks Chilling Adventures of Sabrina na ComiXology

Źródło: Variety

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

co fajnego na youtube historia image comics film dokumentalny

Co fajnego na YouTube? Historia Image Comics (film dokumentalny)

mcmafia serial o mafii
8/10

“McMafia” – sezon 1, odcinki 1-2 – recenzja serialu