kierunek: noc sezon 2 into the night serial netflix
Premiera drugiego sezonu serialu "Kierunek: Noc" (Netflix)
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Premiera dnia: “Kierunek: Noc” wraca na Netflix

Zwiastun drugiego sezonu serialu “Kierunek: Noc” (Netflix/YouTube)

“Kierunek: Noc” właśnie wrócił na Netflix. W drugim sezonie jedna z kluczowych ról przypadła Borysowi Szycowi.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
NETFLIX / KIERUNEK: NOC

Drugi sezon “Kierunku: Noc” wylądował na Netfliksie punktualnie 8 września o 9:00. Niestety bohaterzy serialu nie mogą liczyć na taką terminowość. W kontynuacji serialu luźno opartego na prozie Jacka Dukaja czeka ich kolejny lot, gdyż stracili zapasy jedzenia. Ratunkiem ma być podróż do globalnego banku nasion w Norwegii. Rozpocznie to niebezpieczny wyścig z czasem, gdyż nie tylko oni wpadli na taki pomysł.

Ponadto miejsce, w którym mieli czuć się bezpiecznie, okazuje się nie do końca tym, czego oczekiwali. Cywile nie dogadują się z wojskowymi, a na domiar złego słońce wciąż zabija i ocalali nadal muszą skrywać się w mroku.

Kolejne polskie akcenty

W jednego z żołnierzy wcielił się Borys Szyc, którego widzieliśmy już w finale poprzedniego sezonu. Dukaj i Szyc nie są jedynymi polskimi elementami tego belgijskiego serialu — poprzednio jedna z ważniejszych ról trafiła do Ksawerego Szlenkiera.

Pierwszy sezon został ciepło przyjęty przez krytyków i widzów. Na Rotten Tomatoes 6-odcinkową opowieść oceniło ośmiu krytyków, którzy wystawili widowisku zasłużone 7,8/10. W końcu mamy do czynienia z serialem wciągającym, porywającym i z ciekawym pomysłem na siebie. Na IMDB widownia oceniła serial na 7,1/10, a na Filmwebie było już słabiej, gdyż Polacy ocenili “Kierunek: Noc” na 6,6/10. Na Popkulturystach pierwszy sezon dostał solidne 7/10. Tym samym zachęcamy do obejrzenia i zdecydowanie będziemy odhaczali kolejne odcinki z nadzieją, że drugi sezon zapewni nam przynajmniej tyle samo rozrywki, ile oferuje pierwszy.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

matrix zmartwychwstania zwiastun

Zwiastun “Matrix Zmartwychwstania” z wiecznie młodym Keanu Reevsem już jutro

HBO Max w Polsce Polska kiedy

Wiemy, kiedy serwis HBO Max pojawi się w Polsce