kijów kamery online ukraina cctv
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! LOLLOL SZOKSZOK Na czasieNa czasie OkropneOkropne

Kijów na żywo. Dzięki tym transmisjom możecie śledzić przez całą dobę, co się dzieje w mieście

Kamery przemysłowe nadające na żywo z Kijowa w Ukrainie

Kamery przemysłowe nadające na żywo z Kijowa można bez problemu znaleźć na YouTube, ale warto zapamiętać kilka adresów stron, które ułatwią dotarcie do strumieni wideo, gdyby poszczególne kanały przestały nadawać.

Dziś częściej śledzimy to, co się dzieje w Ukrainie, aniżeli kolejne odcinki seriali. Doskonale ilustruje to fakt, że porzuciliśmy w czwartek kanały rozrywkowe na rzecz stacji informacyjnych. Świetnym uzupełnieniem tego są kamery przemysłowe nadające na żywo z Kijowa i innych miast pogrążonej w wojnie Ukrainy.

Transmisje z największych miast na Ukrainie są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wejść na Webcam Taxi, aby uzyskać strumienie z Kijowa, Czernihowa, Odessy czy Lwowa. Kamery z Ukrainy znajdziecie także między innymi na stronach wwiTV, Skyline Webcams, SCS, Worldcam i wielu innych. Możecie też wpisać w Google “CCTV Ukraine”, a znajdziecie mnóstwo serwisów, które dają dostęp do setek kamer z Ukrainy.

Oglądanie surowego obrazu online bez komentarza, nierzadko bez dźwięku, to zupełnie inny rodzaj opowieści o tym, co się dzieje za naszą wschodnią granicą. Intymność obrazu nieraz przerywają wyjące syreny, które przerażająco upraszają o ukrycie się, przewijających się od czasu do czasu ludzi na ulicach w pogrążonej w wojnie Ukrainie.

Na zdjęciach z kamer doskonale widać, że miasta Ukrainy są momentami praktycznie wyludnione. Wieczorami, kiedy wybija czas godziny policyjnej, z rzadka widzimy kogoś na chodniku. Najczęściej są to żołnierze. Pojedyncze samochody powoli snują się po drogach. Możecie to zobaczyć online na własne oczy w zaciszu bezpiecznych domów i mieszkań w Polsce.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

rosja kina batman morbius

“Batman” i “Morbius” nie dla Rosjan. Kolejne filmy bez premier w Rosji

Netflix zmiana języka na ukraiński

Jak uzyskać dostęp do Netflix po ukraińsku w Polsce? Dzięki temu poradnikowi zrobicie to w kilka sekund