kingdom sezon 2 koreański serial netflix
Kingdom (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Kingdom wraca z drugim sezonem i zapowiada się zombiastycznie

Pierwszy sezon Kingdom był bardzo przyzwoity, ale zakończył się zbyt szybko, zostawiając widzów na długi, bardzo długi czas bez odpowiedzi. Na szczęście serial wraca i kontynuacja zapowiada się na równie krwawą i rozrywkową.

Kingdom to średniowiecze w koreańskim wydaniu i żeby było zabawniej, w serialu Netflixa panuje epidemia wyjątkowo niesfornych zombie. To z jednej strony opowieść o polityce, z innej horror, a ostatecznie widowisko dotyka bardzo ludzkich tematów. Ta mieszanka sprawiła, że w swojej recenzji serial przede wszystkim chwalę, chociaż widzę w nim również pewne wady.

Jeśli lubicie interesujące opowieści z licznymi elementami grozy, a koreańskie klimaty nie są Wam straszne, to Kingdom wraca na Netflix z drugim sezonem już 13 marca. Co cieszy i zapewne będzie bawić większość fanów spektakularnych historii o nierównej walce z krwiożerczymi nieumarłymi.

Oglądaj serial Kingdom w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

the last of us serial hbo

The Last of Us zmierza na HBO w formie serialu od twórcy Czarnobyla

Sexify polski serial Netflixa

Sexify – nowy polski serial Netflixa połączy świat kobiet i start-upów