kingdom sezon 2 koreański serial netflix
Kingdom (Netflix)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Kingdom wraca z drugim sezonem i zapowiada się zombiastycznie

Pierwszy sezon Kingdom był bardzo przyzwoity, ale zakończył się zbyt szybko, zostawiając widzów na długi, bardzo długi czas bez odpowiedzi. Na szczęście serial wraca i kontynuacja zapowiada się na równie krwawą i rozrywkową.

Kingdom to średniowiecze w koreańskim wydaniu i żeby było zabawniej, w serialu Netflixa panuje epidemia wyjątkowo niesfornych zombie. To z jednej strony opowieść o polityce, z innej horror, a ostatecznie widowisko dotyka bardzo ludzkich tematów. Ta mieszanka sprawiła, że w swojej recenzji serial przede wszystkim chwalę, chociaż widzę w nim również pewne wady.

Jeśli lubicie interesujące opowieści z licznymi elementami grozy, a koreańskie klimaty nie są Wam straszne, to Kingdom wraca na Netflix z drugim sezonem już 13 marca. Co cieszy i zapewne będzie bawić większość fanów spektakularnych historii o nierównej walce z krwiożerczymi nieumarłymi.

Oglądaj serial Kingdom w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

the last of us serial hbo

The Last of Us zmierza na HBO w formie serialu od twórcy Czarnobyla

Sexify polski serial Netflixa

Sexify – nowy polski serial Netflixa połączy świat kobiet i start-upów