Naked SNCTM zwiastun online
Zrzut ekranu z Snctm A Glimpse Inside / Vimeo
in ,

SUPER!SUPER!

Naked SNCTM – dokument o najekskluzywniejszym klubie erotycznym w Beverly Hills

Ośmioodcinkowy serial dokumentalny Naked SNCTM zaprezentuje funkcjonowanie jednego z najbardziej ekskluzywnych domów publicznych na świecie. Stacja Showtime właśnie opublikowała pierwszy zwiastun.

SNCTM to sekretne stowarzyszenie zrzeszające gwiazdy, ludzi biznesu oraz polityków, którzy szukają mocnych wrażeń. Nie jest to jednak zwykły seks-spęd dla bogaczy, a bardziej coś, co mogliśmy zobaczyć w filmie Stanleya Kubricka Oczy szeroko zamknięte. Zamożni członkowie czerpią przyjemności z maskarad, prywatnych kolacji oraz erotycznego teatru – odkrywają tam swoje najdziksze fantazje.

Damon Lawner, który jest właścicielem klubu, będzie naszym przewodnikiem. Zapowiada, iż ujrzymy rzeczy, których nie widzieliśmy nigdy wcześniej.

Do zabaw w SNCTM przyznała się znana z Iron Mana Gwyneth Paltrow.

Showtime przyzwyczaiło nas do świetnych produkcji i ma za sobą również ciekawe seriale dokumentalne. Chociażby całkiem dobry Dark Net, który odkrywa ciemne strony sieci. Dlatego jestem żywo zainteresowany tym, co stacja zaprezentuje 17 sierpnia.

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Spotify vs Apple Music

Apple Music nie dogoni już Spotify? Szwedzi mają 60 mln abonentów!

Mindhunter Netflix serial

Zwiastun Mindhunter. Netflix zapowiada mocny kryminał