Naked SNCTM zwiastun online
Zrzut ekranu z Snctm A Glimpse Inside / Vimeo
in ,

SUPER!SUPER!

Naked SNCTM – dokument o najekskluzywniejszym klubie erotycznym w Beverly Hills

Ośmioodcinkowy serial dokumentalny Naked SNCTM zaprezentuje funkcjonowanie jednego z najbardziej ekskluzywnych domów publicznych na świecie. Stacja Showtime właśnie opublikowała pierwszy zwiastun.

SNCTM to sekretne stowarzyszenie zrzeszające gwiazdy, ludzi biznesu oraz polityków, którzy szukają mocnych wrażeń. Nie jest to jednak zwykły seks-spęd dla bogaczy, a bardziej coś, co mogliśmy zobaczyć w filmie Stanleya Kubricka Oczy szeroko zamknięte. Zamożni członkowie czerpią przyjemności z maskarad, prywatnych kolacji oraz erotycznego teatru – odkrywają tam swoje najdziksze fantazje.

Damon Lawner, który jest właścicielem klubu, będzie naszym przewodnikiem. Zapowiada, iż ujrzymy rzeczy, których nie widzieliśmy nigdy wcześniej.

Do zabaw w SNCTM przyznała się znana z Iron Mana Gwyneth Paltrow.

Showtime przyzwyczaiło nas do świetnych produkcji i ma za sobą również ciekawe seriale dokumentalne. Chociażby całkiem dobry Dark Net, który odkrywa ciemne strony sieci. Dlatego jestem żywo zainteresowany tym, co stacja zaprezentuje 17 sierpnia.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Spotify vs Apple Music

Apple Music nie dogoni już Spotify? Szwedzi mają 60 mln abonentów!

Mindhunter Netflix serial

Zwiastun Mindhunter. Netflix zapowiada mocny kryminał