"Kobiety i morderca" (Netflix)
"Kobiety i morderca" (Netflix)
in

Premiera dnia: “Kobiety i morderca” na Netflix

Materiał o Guyu Georgesie (France 3/YouTube)

Netflix wypuścił kolejny kryminalny dokument – “Kobiety i morderca”, który zabiera nas do Francji, gdzie pomiędzy 1991 a 1997 rokiem Guy Georges gwałcił i mordował kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
DOKUMENTY KRYMINALNE, NETFLIX

“Kobiety i morderca” to najnowsza opowieść kryminalna Netflixa, która zabiera nas do Paryża, gdzie Guy Georges, nazywany również Bestią z Bastylii, torturował, gwałcił i zamordował siedem kobiet. Produkcja opowiada o tych zbrodniach i poszukiwaniu seryjnego mordercy z perspektywy kobiet, którym śledztwo było najbliższe — matki jednej z ofiar, dziennikarki i policjantki.

To kolejny już dokument Netflixa, w którym na warsztat wzięto sprawę kryminalną z Francji. Wcześniej dostaliśmy świetny, wstrząsający i niepozbawiony zwrotów akcji serial “Kto zabił małego Gregory’ego?”. Widowisko zrealizowane przez Monę Achache oraz Patricię Tourancheau dołączyło do netflixowego grona historii przyprawiających o dreszcze, takich jak “Król tygrysów”, “Morderstwa w Alcasser”, “Zabójcza oglądalność”, “Zaginięcie Madeleine McCann”, “Cień prawdy”, “Schody”, “Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego”, “Making a Murderer” czy “Bardzo dziki kraj”.

Półtoragodzinny film dokumentalny jest dostępny na Netfliksie od 9 września 2021 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Matrix Zmartwychwstania film zwiastun 2021 hbo max

“Matrix Zmartwychwstania” zapowiada się świetnie. Mamy zwiastun filmu!

american cirme story: impeachment monica lewinsky serial

Monica Lewinsky jest zadowolona z serialu “American Crime Story: Impeachment”