Shogun oglądaj online serial disney

Startuje Kocowa – szykujcie się na azjatyckiego Netflixa!

Dariusz Filipek
1 min czytania
Żr. Graf. Kocowa.com - zrzut ekranu

Z ostatniej chwili

Clickbait, co? Spokojnie, jeśli już tu jesteście, to na nic się nie szykujcie, bo u nas prędko serwisu Kocowa nie zobaczycie. Jak podało Variety, streaming skupia się wyłącznie na północnokoreańskich produkcjach, które będą mogli obejrzeć widzowie na rynku północnoamerykańskim.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Kocowa oferuje widzom dostęp do pozycji nadawanych przez trzy największe lokalne stacje telewizyjne – KBS, MBC oraz SBS – w sześć godzin po emisji w Korei Południowej. Nie jest to jedyna taka usługa. W Stanach Zjednoczonych widzowie mogą korzystać z SVOD DramaFever, które również dostarcza południowokoreańskie programy.

Świat uwielbia koreańską popkulturę. Kiedy subskrybowałem Hulu, miałem dostęp do sporej biblioteki filmów i seriali z tego kraju. Nawet na rodzimej wersji Netflixa można spotkać sporo produkcji z Korei.

Ba. Nie tylko świat. Jeśli nie wielkim, to jestem przynajmniej umiarkowanym fanem tamtejszego kina. Większość z Was zapewne zna takie dzieła jak Ujrzałem diabła, W pogoni, Oldboy czy Gra wstępna. Koreańczycy potrafili za niewiele ponad 3 mln dolarów nakręcić The Terror Live, który ogląda się jak film dziesięciokrotnie droższy. Mają tam naprawdę utalentowanych twórców.

Niestety Kocowa nie oferuje produkcji kinowych, a jedynie koreańskie seriale.

Szkoda, że nie jest to usługa międzynarodowa, bo chętnie sprawdziłbym jakość tamtejszej telewizji. Jednak nie spodziewałbym się w najbliższym czasie podobnej platformy na naszym rynku.

- Reklama -
X-Men Disney Plus online promocja

Amerykańscy widzowie po miesięcznym okresie testowym będą uiszczać 6,99 dolarów miesięcznie za dostęp do usługi. I trzeba odnotować, że oferta programowa na razie nie jest zbyt bogata. Niewiele ponad 100 seriali i programów rozrywkowych to rzecz wyłącznie dla najzagorzalszych miłośników tamtejszej rozrywki.

Streaming to nowa telewizja. Dlatego platformy tematyczne czy te skupiające się na niszach będą coraz powszechniejsze. Może kiedyś i my dostaniemy podobny serwis. Oby.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x