promocja świąteczna egmont
Podobno Deadpool by brał na takiej świątecznej promocji, jaką zrobił nam Egmont (Marvel Comics)
in

SUPER!SUPER!

-60% na komiksy. Świąteczna promocja w Egmoncie się opłaca

Nie ma to, jak dobry komiks. A jeszcze lepiej dobry tani komiks. Wtedy jest najlepszy. Dlatego świąteczna promocja Egmontu powinna zachęcić wszystkich komiksomaniaków.

Tym bardziej że znajdą dzięki niej dla siebie zarówno coś fani superbohaterskich pozycji Marvela, historii wprost ze świata Gwiezdnych wojen, jak i Wiedźmina. A rodzice mogą zrobić prezent swoim pociechom, gdyż Egmont przecenił sporo tytułów dla najmłodszych.

Co ciekawego znajdziemy? Fani Marvela na pewno powinni zwrócić uwagę na Deadpoola. Martwi prezydenci oraz New Avengers. Wszystko umiera, a także Grzech pierwotny. Nie zapomniano o czytelnikach DC Comics i mogą oni nabyć Trójcę, Ligę Sprawiedliwości. Początek oraz hitową historię Batman Mroczny Rycerz. Nocna trwoga.

Jednak nie tylko wielką dwójką człowiek żyje i nie zabrakło autorskich powieści obrazkowych. Gorąco polecam Ligę Niezwykłych Dżentelmenów kultowego Alana Moore’a. Ponadto Waszej uwadze nie może umknąć Skalp oraz Amerykański wampir. Jest również kilka komiksów Marvela związanych ze światem Gwiezdnych wojen oraz Wiedźmin od Dark Horse.

Egmont wystawił w promocyjnej ofercie aż 108 pozycji. Promocja już ruszyła i potrwa aż do wyczerpania zapasów, więc spieszcie się nie tak do końca powoli. W końcu nie chcecie, żeby ktoś ubiegł Was i podkupił świeżutkiego Deadpoola przed Wami. To niszczy ducha świąt.

Promocja na stronie Egmontu

Źródło: Egmont

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

nagość w serialach seks w serialach

Nagość w serialach – tydzień #49/2017: Birgundi Baker w The Chi

4. sezon narcos

Nadchodzi 4. sezon Narcos. Mamy teaser serialu Netflixa