in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Koniara, czyli pokręcony dramat psychologiczny od Netflixa

koniara netflix
Netflix pokazał zwiastun filmu Koniara

Jeszcze jakiś czas temu mówiło się, że filmy od Netflixa są niedobre i nie warto na nie tracić czasu. Jednak ostatnie miesiące temu przeczą, gdyż dostaliśmy Historię małżeńską, Dwóch papieży oraz Irlandczyka – wszystkie świetne. Tym samym trzeba nieco cieplej spojrzeć na film Koniara, który będzie miał premierę w lutym.

Koniara to opowieść o nieco dziwacznej i niezbyt radzącej sobie w życiu kobiecie, która uwielbia rękodzieło, konie i seriale kryminalne z wątkami nadprzyrodzonymi. W pewnym momencie orientuje się, że jej sny przeplatają się z rzeczywistością. Sarah popada w coraz większy obłęd.

W główną bohaterkę wcieliła się znana z Community i Glow Alison Brie, która jest współautorką scenariusza napisanego wraz z reżyserem, Jeffem Baena’em, który wcześniej nakręcił m.in. Godzinki. W filmie zagrali: Debby Ryan, John Reynolds, Molly Shannon, John Ortiz oraz Paul Reiser.

Czy Sarah zwariowała, czy dzieje się coś zupełnie innego, mroczniejszego – tego dowiemy się niedługo. Koniara 27 stycznia zostanie pokazana na festiwalu Sundance, a 7 lutego widowisko będą mogli obejrzeć wszyscy subskrybenci Netflixa.

Film Koniara w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To nie jest OK serial netflix

To nie jest OK – serial Netflixa od producentów Stranger Things i The End of the F***ing World

terry jones śmierć odszedł monty python

Terry Jones zmarł – śmierć gwiazdy Monty Pythona to niezwykła strata