koniara netflix
Netflix pokazał zwiastun filmu Koniara
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?! SZOKSZOK

Koniara, czyli pokręcony dramat psychologiczny od Netflixa

Jeszcze jakiś czas temu mówiło się, że filmy od Netflixa są niedobre i nie warto na nie tracić czasu. Jednak ostatnie miesiące temu przeczą, gdyż dostaliśmy Historię małżeńską, Dwóch papieży oraz Irlandczyka – wszystkie świetne. Tym samym trzeba nieco cieplej spojrzeć na film Koniara, który będzie miał premierę w lutym.

Koniara to opowieść o nieco dziwacznej i niezbyt radzącej sobie w życiu kobiecie, która uwielbia rękodzieło, konie i seriale kryminalne z wątkami nadprzyrodzonymi. W pewnym momencie orientuje się, że jej sny przeplatają się z rzeczywistością. Sarah popada w coraz większy obłęd.

W główną bohaterkę wcieliła się znana z Community i Glow Alison Brie, która jest współautorką scenariusza napisanego wraz z reżyserem, Jeffem Baena’em, który wcześniej nakręcił m.in. Godzinki. W filmie zagrali: Debby Ryan, John Reynolds, Molly Shannon, John Ortiz oraz Paul Reiser.

Czy Sarah zwariowała, czy dzieje się coś zupełnie innego, mroczniejszego – tego dowiemy się niedługo. Koniara 27 stycznia zostanie pokazana na festiwalu Sundance, a 7 lutego widowisko będą mogli obejrzeć wszyscy subskrybenci Netflixa.

Film Koniara w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

To nie jest OK serial netflix

To nie jest OK – serial Netflixa od producentów Stranger Things i The End of the F***ing World

terry jones śmierć odszedł monty python

Terry Jones zmarł – śmierć gwiazdy Monty Pythona to niezwykła strata