Korona Królów 2018 serial tvp
Korona Królów przesunięta na 2018 rok - o nie! | M. Makowski/TVP
in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Korona Królów przesunięta – cały naród krzyczy: o nie!

Mam dla Was dziadowską wiadomość. Dlaczego? A no dlatego, że serial Korona Królów, który zapowiadał się na najlepszą rodzimą produkcję telewizyjną od czasu Barbary i Jana, został odłożony w czasie. Do kiedy? Sprawdź fakty, szczegóły, doniesienia, plotki i konfabulacje.

Polska hybryda – jak zakładam – Gry o tron i Mody na sukces nie ujrzy światła dziennego w bieżącym roku. Premiera została przesunięta na początek 2018 roku. Co niezwykle mnie smuci, gdyż miałem nadzieję na bezlitosne pławienie się w tym szczególnie zapowiadającym się widowisku, w którym palce maczała Ilona Łepkowska. Scenarzystka dała na świat takie wiekopomne dzieła jak Och, Karol 2M jak miłośćNa dobre i na złeBarwy szczęścia oraz Klan.

Co w tej sprawie mówi Jacek Kurski? Nie mam bladego pojęcia. Najpewniej jest mu smutno, ale dąży do celu niczym czołg z Czterech pancernych i psa. Spoglądając na jego dotychczasową pracę w TVP, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zrobi wszystko, by jego prawa i sprawiedliwa stacja dopięła swego i zaserwowała nam hit na miarę Avatara.

Serial „Korona Królów” opowiada o kulisach władzy oraz kreśli losy jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza III Wielkiego. Najmłodszy syn Władysława I Łokietka i Jadwigi Bolesławówny musi udźwignąć ciężar władzy, a także zapanować nad tym, co dzieje się na dworze. Serial ukaże losy kobiet walczących bezwzględnie nie tylko o serce króla, ale także koronę królowej. Perypetie bohaterów przybliżą widzom owiany mitami wiek XIV. Władza, polityka i miłość na dworze Kazimierza Wielkiego tylko na ekranach TVP!

 – Czytam opis serialu Korona Królów na portalu TVP.

A tak na poważnie to produkcja ma być kolejnym tasiemcem – będziemy go oglądali (albo i nie) od poniedziałku do czwartku o 18:55 na antenie TVP 1.

Źródło: Telemagazyn

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Kevin Spacey molestowanie

Oskarżony, upodlony i zwolniony Kevin S.

disney fox

Nie, Disney nie przejmie 21st Century Fox – o te 4 rzeczy toczyła się gra