Korona Królów 2018 serial tvp
Korona Królów przesunięta na 2018 rok - o nie! | M. Makowski/TVP
in

SUPER!SUPER! WTF?!WTF?!

Korona Królów przesunięta – cały naród krzyczy: o nie!

Mam dla Was dziadowską wiadomość. Dlaczego? A no dlatego, że serial Korona Królów, który zapowiadał się na najlepszą rodzimą produkcję telewizyjną od czasu Barbary i Jana, został odłożony w czasie. Do kiedy? Sprawdź fakty, szczegóły, doniesienia, plotki i konfabulacje.

Polska hybryda – jak zakładam – Gry o tron i Mody na sukces nie ujrzy światła dziennego w bieżącym roku. Premiera została przesunięta na początek 2018 roku. Co niezwykle mnie smuci, gdyż miałem nadzieję na bezlitosne pławienie się w tym szczególnie zapowiadającym się widowisku, w którym palce maczała Ilona Łepkowska. Scenarzystka dała na świat takie wiekopomne dzieła jak Och, Karol 2M jak miłośćNa dobre i na złeBarwy szczęścia oraz Klan.

Co w tej sprawie mówi Jacek Kurski? Nie mam bladego pojęcia. Najpewniej jest mu smutno, ale dąży do celu niczym czołg z Czterech pancernych i psa. Spoglądając na jego dotychczasową pracę w TVP, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że zrobi wszystko, by jego prawa i sprawiedliwa stacja dopięła swego i zaserwowała nam hit na miarę Avatara.

Serial „Korona Królów” opowiada o kulisach władzy oraz kreśli losy jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza III Wielkiego. Najmłodszy syn Władysława I Łokietka i Jadwigi Bolesławówny musi udźwignąć ciężar władzy, a także zapanować nad tym, co dzieje się na dworze. Serial ukaże losy kobiet walczących bezwzględnie nie tylko o serce króla, ale także koronę królowej. Perypetie bohaterów przybliżą widzom owiany mitami wiek XIV. Władza, polityka i miłość na dworze Kazimierza Wielkiego tylko na ekranach TVP!

 – Czytam opis serialu Korona Królów na portalu TVP.

A tak na poważnie to produkcja ma być kolejnym tasiemcem – będziemy go oglądali (albo i nie) od poniedziałku do czwartku o 18:55 na antenie TVP 1.

Źródło: Telemagazyn

Co o tym myślisz? Daj znać w komentarzu. Nie zapomnij polubić nas na Facebooku i dodać do RSS lub bezpośrednio na Feedly. Jesteśmy także na Twitterze i Wykopie. Możesz również wesprzeć nas przez PayPal i zaproponować własny temat.

Polub nas na FB

Kevin Spacey molestowanie

Oskarżony, upodlony i zwolniony Kevin S.

disney fox

Nie, Disney nie przejmie 21st Century Fox – o te 4 rzeczy toczyła się gra