Koty-aktorzy
Miniaturka z filmu "Goro Going Through Jedi Cat Training"
in ,

SUPER!SUPER!

Koty grają główne role w historiach ze “Star Wars” i “Pokemon”?

W sieci roi się od filmików ze śmiesznymi kotami, ale te są wyjątkowe. Na kanale “Costume Cat” koty, Goro i Luca, odtwarzają historię z popularnych gier wideo, filmów i seriali.

Goro to kot rasy “brytyjski krótkowłosy”, zaś Luca to uroczy “szkocki zwisłouchy”. Para pała do siebie niezmierną miłością, którą widać w filmach i na zdjęciach. W dodatku są niesamowitymi aktorami, dobrze się przy tym bawią, a przy okazji wyglądają przesłodko. Spójrzcie tylko na tego “Baby-Cat Yodę”!

Założyciel kanału buduje swoim podopiecznym złożone kartonowe sceny, na których mogą prowadzić swoje teatralne sztuki. Nie obejdzie się również bez rekwizytów. Reżyser zaopatrza swoich aktorów w kostiumy inspirowane grami, serialami i filmami. Na kanale znajdziemy parodie takich produkcji, jak “Stranger Things“, “Pokemon” czy “Star Wars“.

Jak twierdzi, jego kostiumy są ręcznej roboty i w żaden sposób nie utrudniają ruchu jego kotom, a nawet podobają im się okazjonalne przebieranki.

„Proszę nie zmuszajcie swoich kotów do ubierania się w ciuchy, których nie lubią i nie każcie im mieć codziennie założonych ciuchów”

podkreśla reżyser

Poniżej znajdziecie kilka produkcji wartych obejrzenia, aczkolwiek tak duża doza słodkości może spowodować poważne szkody, więc radzę nie oglądać wszystkiego za jednym razem.

“Historia Pokemon, ale wszystko jest KOTEM”
“Historia miłosna Mario i Księżniczki Peach”
“Goro przechodzi koci trening Jedi”

Gdyby tego było mało, to Goro i Luca mają swojego Instagrama oraz Twittera, gdzie ich właściciel wrzuca zdjęcia uroczej pary aktorów. Właśnie tam możemy zaobserwować pracę trwające nad kolejnym cudem kinematografii, tym razem w podwodnym świecie.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Jakub Kozakiewicz

Gram, oglądam i czytam, a przede wszystkim szukam rozległych światów i niesamowitych historii. Po godzinach wieloletni fan Nintendo i fantastyki.

filharmonia poznańska MB Motors Mercedes Benz

MB Motors – Mercedes Benz sponsorem Filharmonii Poznańskiej

Jak bawią się najsłynniejsze gwiazdy kina i telewizji

Jak bawią się najsłynniejsze gwiazdy kina i telewizji