Shogun oglądaj online serial disney

Koty wędrują z desek teatru na ekrany kin. Niektórzy nie są zadowoleni z pierwszego zwiastuna

Dariusz Filipek
1 min czytania

Z ostatniej chwili

Musical skomponowany przez Andrew Lloyda Webbera wreszcie doczeka się prawdziwie kinowego doświadczenia. Wcześniej powstał film telewizyjny, a Steven Spielberg zarzucił reżyserię własnej wersji. Jednak po 38 latach od premiery Kotów na deskach New London Theatre, nareszcie zobaczymy widowisko na dużym ekranie.

Reakcje widzów po obejrzeniu pierwszego zwiastuna Kotów są bardzo podzielone. Do tej pory zapowiedź filmu na głównym kanale Universalu obejrzało ćwierć miliona widzów i łapki w górę niemal równoważą się z łapkami w dół. Tym samym zapowiada nam się pierwszy wielki dramat, którym będziemy żyli w czasie tegorocznego Comic-Conu w San Diego, bo świat popkultury nie zna próżni i coś się zawsze musi dziać. Z komentarzy najczęściej wybrzmiewa stadne, że CGI jest słabe, a niektórzy twierdzą, iż lepiej było zostać przy makijażu i kostiumach.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Jednak nie skreślałbym jeszcze filmu. Za produkcją stoi wielki talent, Tom Hooper, który wyreżyserował Jak zostać królem, Nędzników czy Dziewczynę z portretu. Reżyser napisał scenariusz filmowych Kotów z Lee Hallem, który zasłynął Billym Elliotem, a niedawno ugruntował swoją pozycję na filmowym rynku scenopisarskim Rocketmanem. Chociaż mnie również zapowiedź szczególnie nie zachwyciła, to wierzę w talent twórców. I nawet nie tyle nie podobają mi się efekty specjalne, ile widowisko żywo przypomina klasyczne przedstawienie. Miałem nadzieję, że film odważniej pójdzie swoją drogą. Jakkolwiek zwiastun to wyłącznie fragment większej całości, więc ostatecznie daję Kotom ślepy kredyt zaufania.

W filmie występuje Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Ian McKellen, Rebel Wilson oraz Francescę Hayward . Koty wdrapią się do kin 20 grudnia 2019 roku.

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pawel Jodlowski
Pawel Jodlowski
4 lat temu

Cóż…. same koty przypominają troszkę potworki z filmu Wyspa dr. Moreau jednak jako całość dałbym temu szansę. Tom Hooper nie powinien zawieść w kwestiach realizacyjnych więc po prostu trzeba będzie przymknąć tylko oko na zbyt komputerowy wygląd kotów 😉

Darek Filipek POPKULTURYSCI.PL
Reply to  Pawel Jodlowski
4 lat temu

Mnie tak naprawdę ten wygląd ani grzeje, ani ziębi. Wychodzę z założenia, że historia i to jak jest wyegzekwowana to o wiele ważniejsze rzeczy niż sama otoczka. Która jest również ważna, ale nie najważniejsza.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x