Shogun oglądaj online serial disney

Kraina lodu 2 ze zwiastunem jeszcze większych przygód

Dariusz Filipek
1 min czytania
Kraina lodu 2 (Disney)

Z ostatniej chwili

Ten rok zdecydowanie będzie należał do Disneya. Zwiastun Krainy lodu 2 tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu. Widowisko wzbudza zainteresowanie i nadzieję.

Kraina lodu 2 to kontynuacja wielkiego hitu Disneya z 2013 roku. Film zaskarbił sobie serca krytyków ze Stanów Zjednoczonych (90% pozytywnych recenzji, które dały średnią ocenę 7,1/10), jak i z naszego kraju (7,1/10 na Mediakrytyku). Także widzowie na świecie uwielbiają pierwszą Krainę lodu (7,5/10 na IMDB). Również w Polsce cieszy się sporą sympatią (7,6/10 na Filmwebie). Film był także olbrzymim sukcesem przy kasach biletowych, gdzie zgromadził 1,276 miliard dolarów przy budżecie produkcyjnym, który wyniósł 150 milionów. To czyni go dziś 13 najbardziej kasowym filmem w historii.

- Reklama -
Fallout Prime Video online promocja

Kraina lodu opowiada o siostrach, księżniczkach Arendelle, które zostają rozdzielone po tym, jak Elsa przez przypadek niemal zabija Annę swoją niesamowitą mocą. Po latach, gdy jedna z sióstr ma być koronowana, dochodzi do sprzeczki, po której Elsa sprowadza na królestwo niekończącą się zimę. Dziewczyna ucieka, a Anna wyrusza w poszukiwaniu siostry.

Od 2010 roku wypuszczono kilka krótkometrażowych produkcji rozgrywających się w świecie Krainy lodu, ale prawdziwa bomba szykuje nam się na końcówkę roku. Premiera drugiej części odbędzie się 22 listopada. I chociaż w pierwszym zwiastunie nie pada ani jedno słowo, to zapowiedź wzbudza nadzieję, że kontynuacja będzie równie ciekawa, co pierwsza część. W końcu twórcy mieli sporo czasu na pracę nad scenariuszem, a Disney wyjątkowo rzadko nie dowozi jakości w swoich animacjach.

Obejrzyj film Kraina lodu w serwisie Chili >>

Śledźcie Popkulturystów

Chcecie być na bieżąco? Śledźcie nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit i Instagram. Zachęcamy do subskrypcji kanałów Popkulturystów RSS na Feedly oraz Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Podziel się artykułem
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x