Karina lodu 2 zwiastun
Kraina lodu 2 (Disney)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SEXYSEXY SMUTNESMUTNE WTF?!WTF?!

Kraina lodu 2 ze zwiastunem jeszcze większych przygód

Ten rok zdecydowanie będzie należał do Disneya. Zwiastun Krainy lodu 2 tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu. Widowisko wzbudza zainteresowanie i nadzieję.

Kraina lodu 2 to kontynuacja wielkiego hitu Disneya z 2013 roku. Film zaskarbił sobie serca krytyków ze Stanów Zjednoczonych (90% pozytywnych recenzji, które dały średnią ocenę 7,1/10), jak i z naszego kraju (7,1/10 na Mediakrytyku). Także widzowie na świecie uwielbiają pierwszą Krainę lodu (7,5/10 na IMDB). Również w Polsce cieszy się sporą sympatią (7,6/10 na Filmwebie). Film był także olbrzymim sukcesem przy kasach biletowych, gdzie zgromadził 1,276 miliard dolarów przy budżecie produkcyjnym, który wyniósł 150 milionów. To czyni go dziś 13 najbardziej kasowym filmem w historii.

Kraina lodu opowiada o siostrach, księżniczkach Arendelle, które zostają rozdzielone po tym, jak Elsa przez przypadek niemal zabija Annę swoją niesamowitą mocą. Po latach, gdy jedna z sióstr ma być koronowana, dochodzi do sprzeczki, po której Elsa sprowadza na królestwo niekończącą się zimę. Dziewczyna ucieka, a Anna wyrusza w poszukiwaniu siostry.

Od 2010 roku wypuszczono kilka krótkometrażowych produkcji rozgrywających się w świecie Krainy lodu, ale prawdziwa bomba szykuje nam się na końcówkę roku. Premiera drugiej części odbędzie się 22 listopada. I chociaż w pierwszym zwiastunie nie pada ani jedno słowo, to zapowiedź wzbudza nadzieję, że kontynuacja będzie równie ciekawa, co pierwsza część. W końcu twórcy mieli sporo czasu na pracę nad scenariuszem, a Disney wyjątkowo rzadko nie dowozi jakości w swoich animacjach.

Obejrzyj film Kraina lodu w serwisie Chili >>

Znajdź nas na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Film Breaking Bad Netflix

Filmowa kontynuacja Breaking Bad pojawi się na Netfliksie

netflix protest berlin netflix berlin protest

Nie dla Netflixa! Niemcy protestują na Berlinale, a serwis zapowiada kolejne widowiska