Karina lodu 2 zwiastun
Kraina lodu 2 (Disney)
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Kraina lodu 2 ze zwiastunem jeszcze większych przygód

Ten rok zdecydowanie będzie należał do Disneya. Zwiastun Krainy lodu 2 tylko mnie utwierdza w tym przekonaniu. Widowisko wzbudza zainteresowanie i nadzieję.

Kraina lodu 2 to kontynuacja wielkiego hitu Disneya z 2013 roku. Film zaskarbił sobie serca krytyków ze Stanów Zjednoczonych (90% pozytywnych recenzji, które dały średnią ocenę 7,1/10), jak i z naszego kraju (7,1/10 na Mediakrytyku). Także widzowie na świecie uwielbiają pierwszą Krainę lodu (7,5/10 na IMDB). Również w Polsce cieszy się sporą sympatią (7,6/10 na Filmwebie). Film był także olbrzymim sukcesem przy kasach biletowych, gdzie zgromadził 1,276 miliard dolarów przy budżecie produkcyjnym, który wyniósł 150 milionów. To czyni go dziś 13 najbardziej kasowym filmem w historii.

Kraina lodu opowiada o siostrach, księżniczkach Arendelle, które zostają rozdzielone po tym, jak Elsa przez przypadek niemal zabija Annę swoją niesamowitą mocą. Po latach, gdy jedna z sióstr ma być koronowana, dochodzi do sprzeczki, po której Elsa sprowadza na królestwo niekończącą się zimę. Dziewczyna ucieka, a Anna wyrusza w poszukiwaniu siostry.

Od 2010 roku wypuszczono kilka krótkometrażowych produkcji rozgrywających się w świecie Krainy lodu, ale prawdziwa bomba szykuje nam się na końcówkę roku. Premiera drugiej części odbędzie się 22 listopada. I chociaż w pierwszym zwiastunie nie pada ani jedno słowo, to zapowiedź wzbudza nadzieję, że kontynuacja będzie równie ciekawa, co pierwsza część. W końcu twórcy mieli sporo czasu na pracę nad scenariuszem, a Disney wyjątkowo rzadko nie dowozi jakości w swoich animacjach.

Obejrzyj film Kraina lodu w serwisie Chili >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Film Breaking Bad Netflix

Filmowa kontynuacja Breaking Bad pojawi się na Netfliksie

netflix protest berlin netflix berlin protest

Nie dla Netflixa! Niemcy protestują na Berlinale, a serwis zapowiada kolejne widowiska