in

SUPER!SUPER! LOLLOL SMUTNESMUTNE

“Kraina Lovecrafta” to petarda. Krytycy rozpływają się nad serialem HBO

kraina lovecrafta recenzje serialu
"Kraina Lovecrafta"

https://www.youtube.com/watch?v=VJV9acMsDwM

“Kraina Lovecrafta” za kilka dni wyląduje na HBO GO i już możemy się przygotować na to, że szykuje się nam największy serialowy hit tegorocznych wakacji.

Na tę chwilę do serwisu Rotten Tomatoes spłynęło 31 recenzji serialu “Kraina Lovecrafta” i każda z nich jest pozytywna. Średnia ocen serialu wynosi obecnie świetne 8,58/10.

Produkcja śledzi losy Atticusa Freemana (Jonathan Majors), który wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Letitią (Jurnee Smollett-Bell) oraz wujem George’m (Courtney B. Vance) wyrusza z Chicago w podróż przez Amerykę lat 50., aby odnaleźć zaginionego ojca (Michael Kenneth Williams). Ich wyprawa szybko przeradza się w walkę o przetrwanie, podczas której bohaterowie będą musieli zmierzyć się nie tylko z rasistowskim terrorem białej Ameryki, ale także przerażającymi potworami rodem z powieści Lovecrafta. – Tak serial opisało HBO.

Recenzje serialu “Krainy Lovecrafta” są bardzo dobre

Co na to krytycy? Recenzje serialu są dosyć zgodne. Nie mamy tu do czynienia z widowiskiem pozbawionym wad, ale produkcja i tak zasługuje na szczególną uwagę. Problematyka rasizmu, którą eksploruje serial, jest niezwykle akuratna i nierzadko twórcy trafiają w punkt.

Chwalona jest warstwa wizualna, muzyczna oraz gra aktorska.

Jakkolwiek nie jest to serial dla każdego. Bywa powolny, jest mocno wystylizowany i pełen symboliki. Jeden z recenzentów nazwał go wręcz zniewalającym. Zaskoczyć nas ma dynamika między bohaterami, a zdumieć świat przedstawiony, który niesie z sobą nieskończone możliwości eksploracji.

Kiedy premiera?

W Polsce ten 10-odcinkowy serial będziemy mogli zacząć śledzić od 17 sierpnia. Kolejne odcinki będą pojawiały się na HBO i w serwisie HBO GO co tydzień.

Oglądaj serial “Kraina Lovecrafta” w serwisie HBO GO >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Your Honor serial

“Your Honor”: gwiazda “Breaking Bad” we wstrząsającym thrillerze

hejter serial hbo sala samobójców

“Hejter”: HBO wyprodukuje serial na postawie filmu “Sala samobójów. Hejter”