kraj imigrantów netflix serial dokumentalny
"Kraj imigrantów" to nowy serial dokumentalny od Netflixa
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK

“Kraj imigrantów”: dokument Netflixa o polowaniu na imigrantów w USA

“Kraj imigrantów” to nowy serial dokumentalny Netflixa, który ma zaoferować widzom unikalne i pełne niuansów spojrzenie na amerykański system imigracyjny.

Stany Zjednoczone to kraj, który bez imigrantów nie istniałby. Przynajmniej nie w takiej formie, w której znamy go dziś. “Kraj imigrantów” to nowy serial dokumentalny Netflixa, który opowie o tym, jak w państwie imigrantów imigranci są traktowani dziś. Widowisko skupia się na działalności organów ścigania ICE oraz na dramatach ludzi, którzy zderzyli się z twardym amerykańskim prawem antyimigracyjnym.

Za dokument odpowiada Reel Peak Films, czyli firma, która wcześniej wyprodukowała dla Netflixa serial “Selekcja nienaturalna” opowiadający o modyfikacjach genetycznych.

“Kraj imigrantów” zadebiutuje na Netfliksie z 6-odcinkowym sezonem, który pojawi się w serwisie już 3 sierpnia 2020 roku.

Oglądaj serial dokumentalny “Kraj imigrantów” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter bądź Instagram. Zachęcamy też do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Napisz na [email protected], jeśli masz jakieś uwagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

rzymskie dziewczyny sezon 3 baby netflix serial

“Rzymskie dziewczyny” wracają na Netflix z finałowym sezonem

nowi mutanci film scena otwierająca trylogia data premiery

“Nowi Mutanci”: pokazano scenę otwierającą i poznaliśmy pomysły na kolejne części filmu