kraj imigrantów netflix serial dokumentalny
"Kraj imigrantów" to nowy serial dokumentalny od Netflixa
in

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER! SZOKSZOK

“Kraj imigrantów”: dokument Netflixa o polowaniu na imigrantów w USA

“Kraj imigrantów” to nowy serial dokumentalny Netflixa, który ma zaoferować widzom unikalne i pełne niuansów spojrzenie na amerykański system imigracyjny.

Stany Zjednoczone to kraj, który bez imigrantów nie istniałby. Przynajmniej nie w takiej formie, w której znamy go dziś. “Kraj imigrantów” to nowy serial dokumentalny Netflixa, który opowie o tym, jak w państwie imigrantów imigranci są traktowani dziś. Widowisko skupia się na działalności organów ścigania ICE oraz na dramatach ludzi, którzy zderzyli się z twardym amerykańskim prawem antyimigracyjnym.

Za dokument odpowiada Reel Peak Films, czyli firma, która wcześniej wyprodukowała dla Netflixa serial “Selekcja nienaturalna” opowiadający o modyfikacjach genetycznych.

“Kraj imigrantów” zadebiutuje na Netfliksie z 6-odcinkowym sezonem, który pojawi się w serwisie już 3 sierpnia 2020 roku.

Oglądaj serial dokumentalny “Kraj imigrantów” w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

rzymskie dziewczyny sezon 3 baby netflix serial

“Rzymskie dziewczyny” wracają na Netflix z finałowym sezonem

nowi mutanci film scena otwierająca trylogia data premiery

“Nowi Mutanci”: pokazano scenę otwierającą i poznaliśmy pomysły na kolejne części filmu