in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK

Król tygrysów: bohater serialu twierdzi, że Netflix pokaże jeszcze jeden odcinek w tym tygodniu

król tygrysów serial dokumentalny netflix joe exotic
Król tygrysów: jeden z bohaterów serialu dokumentalnego Netflixa zapowiada dodatkowy odcinek

Joe Exotic jest nie tylko odważny, pokręcony i tak-jakby-piękny, ale za sprawą Netflixa stał się niemal tak popularny jak koronawirus. Według jednego z bohaterów serialu dokumentalnego serwis wypuści w tym tygodniu jeszcze jeden odcinek Króla tygrysów.

Przyznam, że jeszcze nie jestem w pełni świadom, dlaczego Król tygrysów stał się takim mocarnym dokumentalnym fenomenem, ale nie da się ukryć, że Joe Exotic stał się w krótkim czasie królem… memów. Dowiem się na dniach, kiedy tylko dokończę oglądanie tego pokręconego widowiska.

Jednak dobrze się stało, że jestem dopiero na początku tej dziwacznej historii o niezdrowym uwielbieniu do dzikich zwierząt i wszelkiej maści przekrętach z tym związanych. Prawdopodobnie serial, którego 7-odcinkowy sezon miał premierę 22 marca, dostanie dodatkowy odcinek.

https://twitter.com/redturn2/status/1246499984658157568

Napisałem “prawdopodobnie”, bo ta informacja wypłynęła z twitterowego konta jednego z bohaterów całego zamieszania, Jeffa Lowe’a. W sobotę oznajmił, że Netflix przygotowuje jeszcze jeden odcinek na przyszły tydzień. Netflix odmówił komentarza, ale jednocześnie na twitterowym koncie serwisu w piątek pojawił się materiał, którego nie ma w serialu. Nagrano reakcję Joego na fakt, iż serial jest niezwykle popularny. To wszystko może wskazywać, że coś jest na rzeczy.

Oglądaj serial dokumentalny Król tygrysów w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ozark recenzja netflix serial sezon 3
8/10

Ozark – sezon 3 – recenzja serialu

ozark sezon 4

Czy będzie czwarty sezon Ozark? Jakie wątki może poruszyć?