król tygrysów nicolas cage tiger king joe exotic serial netflix
Nicolas Cage zagra Joego Exotica
in

SZOKSZOK

Nicolas Cage jako Król tygrysów. Wcieli się w Joego Exotica w serialu

Czy jest coś bardziej szalonego niż Król tygrysów? Nie wiadomo, ale wiadomo, że skrajnym szaleństwem jest zatrudnienie Nicolasa Cage’a, by zagrał samego Króla tygrysów, czyli przedziwnie wspaniałego Joego Exotica.

Król tygrysów okazał się wielkim hitem. Serial zgromadził olbrzymią widownię, docierając do 34,3 milionów widzów w pierwsze dziesięć dni od premiery, która odbyła się 20 marca. 7-odcinkowy serial dokumentalny doczekał się nawet odcinka specjalnego, który poprowadził znany z Community Joel McHale. Popularność widowiska nie gasła tygodniami.

Był serial dokumentalny, a teraz czas na serial fabularny opowiadający o wzlotach, upadkach i ostatecznym totalnym życiowym karambolu Joego Exotica

Variety podaje, że Nicolas Cage (najbardziej znany z roli Supermana z filmu, który nigdy nie powstał) zagra Joego Exotica w serialu opowiadającym o życiu pokręconego właściciela zoo. 8-odcinkowy serial wyprodukuje Imagine Television Studios we współpracy z CBS Television Studios. Scenariusz widowiska oparto o artykuł magazynu Texas Monthly Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild autorstwa Leifa Reigstada.

Nicolas Cage Joe Exotic
Nicolas Cage ma się wcielić w Joego Exotica

CBS Television Studios kupiło prawa do adaptacji artykułu jeszcze w 2019 roku. Twórcą, scenarzystą i producentem wciąż nienazwanej produkcji jest Dan Lagana, który wcześniej tworzył dla Netflixa serial American Vandal.

Serial skupi się na postaci ekscentrycznego Joego Schreibvogela z Kansas, znanego również jako Joe Exotic, który stworzył dzikie królestwo w Oklahomie. Walczył o swoje zoo, ryzykując utratę zdrowia psychicznego, którego i tak miał niewiele wcześniej. Historia ma przeprowadzić widza przez jego transformację i skupić się na powolnym zatracaniu się w rzeczywistości tego nieszczęśnika.

Joego Exotica zobaczymy w dwóch serialach

Żeby nie było nudno, to do dziwacznego świata Króla tygrysów trafimy przynajmniej raz jeszcze. Kate McKinnon ma wystąpić w serialu na podstawie podcastu Wondery Joe Exotic. Aktorka wcieli się w arcywroga Joego, czyli Carole Baskin.

Kate McKinnon Carole Baskin
Kate McKinnon ma zagrać Carole Baskin

Na tę chwilę nie wiadomo, gdzie miałyby się pojawić wspomniane seriale. Można zakładać, że przynajmniej w Stanach Zjednoczonych pierwszy wyląduje na CBS All Access, a drugi na Peacocku.

Możecie też wziąć udział w quizie, który sprawdzi Wasz poziom wiedzy na temat serialu Król tygrysów lub przeczytać naszą recenzję tego przewrotnego dokumentu.

Oglądaj serial Król tygrysów w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Taika Waititi Gwiezdne wojny

Kolejne Gwiezdne wojny wyreżyseruje Taika Waititi

tyler rake: ocalenie

Tyler Rake: Ocalenie doczeka się kontynuacji