Król tygrysów sezon 2 serial netflix joe exotic
in

“Król tygrysów” wraca na Netflix z drugim sezonem i ma zaoferować jeszcze więcej chaosu i szaleństwa

Zapowiedź drugiego sezonu “Króla tygrysów” i innych dokumentów Netflixa

“Król tygrysów” okazał się olbrzymim hitem i jednym z najlepszych sposobów na zabicie czasu podczas zeszłorocznego lockdownu. Okazuje się, że to nie koniec wariackiej opowieści o wzlotach i sromotnym upadku Joego Exotica.

CZYTAJ WIĘCEJ O:
KRÓL TYGRYSÓW / NETFLIX

“Król tygrysów” powróci jeszcze w tym roku. Tym samym przygotujcie się na ciąg dalszy kryminalno-komediowej opery mydlanej z pokręconymi wieśniakami. Nie mamy zbyt wielu informacji na temat drugiego sezonu, ale według Netflixa powinniśmy się przygotować na równie miażdżącą dawkę chaosu i szaleństwa, co w przypadku pierwszej odsłony.

To dosyć wysoka poprzeczka, biorąc pod uwagę, gdzie zakończyła się historia w poprzednim sezonie. Jednak twórca zoo dla dzikich zwierząt, Joe Exotic, nie powiedział ostatniego słowa i nadal ma na pieńku z miłośniczką tygrysów, Carol Baskin, którą uważa za mężobójczynię.

Ciąg dalszy nastąpi

Obecnie ciężko powiedzieć, co będzie rdzeniem kontynuacji i jakie kwiatki z życia Joego Exotica będzie dane nam poznać tym razem. Na pewno odpadają niebezpieczne zabawy z bronią palną, historie o poligamicznych związkach homoseksualnych czy odkurzanie niestety wydarzonej kariery muzycznej bohatera dramatu — to wszystko już widzieliśmy. Jakkolwiek twórcy chcący uchwycić magię pierwszego sezonu na pewno mają w zanadrzu jakieś smakowite kąski.

quiz król tygrysów

Quiz

Sprawdź swoją wiedzę o pierwszym sezonie “Króla tygrysów”. Weź udział w quizie ▶

Miejmy nadzieję, bo chociaż nie uważam serialu za wybitny, to dostarczył trochę trwogi, nieco emocji, ale też sporo śmieszno-strasznych sytuacji. Temat nie jest już tak gorący jak półtora roku temu, ale wciąż chwytliwy. Konkurencja to dostrzegła. Chociaż Amazon ostatecznie nie zrealizuje dla Prime Video serialu fabularnego z Nicolasem Cagem w roli Joego Exotica, to taki serial przygotowuje serwis Peacock, gdzie w samozwańczego króla tygrysów wcieli się John Cameron Mitchell.

Carole Baskin powiedziała, że w przypadku, gdyby miał powstać drugi sezon, to ona nie weźmie udziału w zdjęciach do niego. Uważa, że została kłamliwie zaprezentowana w pierwszej odsłonie i nie ma zamiaru rozmawiać z netflixowymi dokumentalistami. Stwierdziła także, że w obecnej sytuacji, kiedy Joe skończył, jak skończył (kto wie jak, ten wie, a kto jeszcze serialu nie obejrzał, tego zachęcam), a ona nie użyczy komentarza twórcom, to taka kontynuacja nie ma większego sensu.

carole baskin król tygrysów sezon 2
Carole Baskin. To ją Joe Exotic oskarżał o zamordowanie męża. Zaśpiewał nawet o tym piosenkę!

Jak będzie, to jeszcze zobaczymy. Data premiery drugiego sezonu została ustalona na 17 listopada 2021 roku.

To nie wszystko

Poza drugim sezonem “Króla tygrysów” Netflix zapowiedział kilka innych produkcji dokumentalny, które z jednej strony mogą przerażać, a z drugiej nieco rozbawić. W najbliższych miesiącach przygotujcie się na ośmioodcinkowy serial “Mistrzowie mistyfikacji: Historie słynnych oszustów”; dokument “Trust No One: The Hunt for the Crypto King” traktujący o grupie inwestorów próbujących odzyskać pieniądze zainwestowane w biznes kryptowalutowy; film “Oszust z Tindera”; oraz serial o Sarma Melngailis – “Bad Vegan”, opowiadający o znanej restauratorce i oszustce.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

netflix największe hity 2021 i 2022 roku zapowiedzi daty premiery zwiastuny

Netflix ma kilka asów w rękawie. Serwis pokazał największe hity na ten i przyszły rok

prawo antyaborcyjne filmy

Aborcja nielegalna nawet w przypadku gwałtu. Prawo antyaborcyjne w Teksasie zniechęca filmowców do kręcenia w tym stanie