Historia de un crimen: Colmenares serial netflix kroniki kryminalne kandydat serial
1:58
Historia de un crimen: Colmenares (źródło: Netflix; edycja: Popkulturyści)
in

SUPER!SUPER!

Kroniki kryminalne: Colmenares, czyli kolejna odsłona kryminalnej antologii Netflixa

Ameryka Łacińska nie może narzekać na brak nowych seriali oryginalnych od Netflixa. W tym roku serwis wypuści ponad 70 widowisk wyprodukowanych na tym obszarze kulturowym. Kolejna opowieść w odcinkach to Kroniki kryminalne: Colmenares.

Kiedy my Polako grzecznie czekamy i jedyne, co Netflix wyprodukował u nas do tej pory to niezbyt udany serial 1983, tak Kolumbia przynosi następną produkcję – Kroniki kryminalne: Colmenares. Jest to druga odsłona południowoamerykańskiej antologii kryminalnej.

Poprzednia seria, czyli Kroniki kryminalne: Kandydat powstała w Meksyku i zawitała na Netflix zaledwie kilka tygodni temu. W recenzji odnotowałem, że historia śledztwa w sprawie zamachu na kandydata na prezydenta Meksyku to przyzwoity serial, chociaż ma pewne problemy. W międzyczasie mogliście obejrzeć jeszcze jeden kryminał z Meksyku, czyli Tijuanę.

Kroniki kryminalne: Colmenares również zaprezentuje historię opartą na faktach.

Tym razem rzecz będzie dotyczyła morderstwa Luisa Andrésa Colmenaresa. Dwudziestolatka znaleziono martwego 31 października 2010 roku w Bogocie niedługo po imprezie halloweenowej, w której brał udział. Początkowo stwierdzono, iż było to samobójstwo. Jednak mało kto wierzył w to, że student rzucił się do kanału wodnego. Nie obyło się bez kontrowersji, a sprawą żył cały kraj. Tożsamość mordercy ustalano blisko dwa lata… Jeśli chcecie sobie zepsuć zabawę, jak ja sobie zepsułem, możecie rzucić okiem na Wikipedię, gdzie z grubsza opisano tę sprawę.

W serialu zobaczymy Juliana Romana, Enrique Carriazo oraz Fabiana Medinę. Showrunnerem widowiska jest Camilo Prince. Historię wyreżyserowali Felipe Cano i Felipe Martinez.

Serial będzie miał premierę w serwisie Netflix 3 maja. Na sezon złoży się 8 odcinków.

Serial Kroniki kryminalne: Colmenares w serwisie Netflix >>

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

what/if netflix serial zwiastun

What/If, czyli nowy serialowy thriller Netflixa z Renée Zellweger

avengers koniec gry recenzja film marvel
9/10

Avengers: Koniec gry – recenzja filmu superbohaterskiego Marvel Studios