in

SUPER!SUPER!

Krwiożercza roślina wraca, a role negocjują Chris Evans i Scarlett Johansson

krwiożercza roślina
Krwiożercza roślina wróci!

Krwiożercza roślina wraca w nowym wydaniu – to już jest niemal pewne. Coraz więcej wiemy o widowisku i poznajemy kolejnych artystów, którzy mogą pojawić się w remake’u filmu z 1986 roku.

The Hollywood Reporter podaje, że Chris Evans, którego znakomicie znacie z filmów Marvela, w których wcielał się przez lata w Kapitana Amerykę, ma zagrać rolę niezbyt przyjemnego dentysty w nowej wersji Krwiożerczej rośliny. Jeśli świat się nie zawali, to w filmie zobaczymy również inną gwiazdę znaną z Avengers, czyli Scarlett Johansson. Także Billy Porter i Taron Egerton są związani z projektem.

Historia Krwiożerczej rośliny sięga do lat 60., kiedy powstał film Rogera Cormana Sklepik z horrorami. Na początku lat 80. powstał musical, który stał się faktycznym punktem wyjściowym do filmu z udziałem Ricka Moranisa, Billa Murraya, Ellen Greene, Steve’a Marina i Johna Candy’ego.

Film opowiada o pracowniku kwiaciarni, Seymourze, zadłużonym w koleżance z pracy. Jednak Audrey umawia się z chamskim dentystą, który aż za bardzo czerpie satysfakcję z wykonywanego zawodu. Sytuacja kwiaciarni nie ma się najlepiej, ale wszystko zmienia się wraz z pojawieniem się dziwacznej, bardzo mięsożernej rośliny.

Zdjęcia do nowej wersji Krwiożerczej rośliny mają rozpocząć się latem bieżącego roku. Wcześniej Chrisa Evansa zobaczymy w serialu Apple TV Plus Defending Jacob, a Scarlett Johansson pojawi się niedługo w filmie Czarna Wdowa. Film wyreżyseruje Greg Berlanti, którego możecie kojarzyć z reżyserii Twojego Simona oraz pisania niemal niezliczonej liczby seriali.

Chociaż ten komediowy musical z elementami horroru do strasznych nie należał, to Krwiożercza roślina Franka Oza śniła mi się w dzieciństwie nieraz.

Ani trochę nie minę się z prawdą, kiedy napiszę, że to właśnie ten film był moim najczęściej powracającym koszmarem. Co prawda już nie wraca, a w koszmarnościach zdecydowanie klasyka przebiły moje byłe, to strasznie się cieszę, że Hollywood wraca do tematu. I to dobry moment, by zdecydować się na przypomnienie sobie tego już nieco zapomnianego widowiska. Poniżej możecie się do niego zachęcić lub zniechęcić, oglądając zwiastun produkcji.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

amazon prime video us open sport na żywo

Amazon Prime Video na poważnie walczy sportem z Netflixem

Niewidzialny człowiek recenzje film

Niewidzialny człowiek to jednak hit. Krytycy chwalą film