in

Książki o samorozwoju, które pomogą Ci zmienić swoje życie

książki o samorozwoju

Poradniki z zakresu rozwoju osobistego skierowane są do osób, które chcą zmienić swoje życie, wprowadzić mocno pożądane zmiany w sprawach osobistych i zawodowych.

Książki te poświęcone są motywacji, psychologii sukcesu, rozwojowi intelektualnemu i duchowemu, zarządzaniu czasem oraz kontroli emocji. Dowiesz się z nich jak zdobywać nowe umiejętności i rozwijać posiadane talenty, zdobywać wiedzę i poszerzać horyzonty. Jeśli szukasz porady, jaką ścieżkę obrać, aby zmienić coś w swoim życiu i stać się mniej krytycznym wobec siebie, to koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą tytułów poświęconych rozwojowi osobistemu. 

Najbardziej doceniane książki o samorozwoju

Polecamy Twojej uwadze książkę „Przemiana Feniksa. 12 cech ludzi sukcesu, które pomogą Ci się odrodzić i ruszyć do przodu w pracy i życiu prywatnym” Briana Tracy’ego. Jej autor jej znanym na całym świecie mówcą zawodowym, który co roku przemawia do setek tysięcy ludzi na terenie Stanów Zjednoczonych, Europy, Azji i Australii. Współpracuje z największymi markami na świecie, takimi jak Apple, Mercedes czy Coca-Cola. Jego nazwisko kojarzy się z sukcesem. Poradnik „Przemiana Feniksa. 12 cech ludzi sukcesu, które pomogą Ci się odrodzić i ruszyć do przodu w pracy i życiu prywatnym” to tytuł przeznaczony dla osób, które czują, że stoją w miejscu, nie wiedzą, dokąd zmierzają lub nie chcą dokonać zmian na lepsze w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym. Książka ta zawiera specjalnie przygotowany zestaw porad, dzięki którym lepiej odnajdziesz się w skomplikowanych i trudnych sytuacjach. Będziesz musiał wziąć odpowiedzialność za swoje życie oraz przemyśleć i przewartościować ważne kwestie. Nie tylko uda Ci się wyznaczyć własne cele, ale również je osiągnąć. 

Jak zbudować poczucie własnej wartości?

Wiele osób nie wierzy w siebie, ma kompleksy i brakuje im pewności. Odzwierciedla się to w życiu prywatnym i zawodowym, powodując, że nie są w pełni usatysfakcjonowani i spełnieni. Z myślą o takich osobach, Jarosław Gibas napisał poradnik „Totem. Jak zbudować poczucie własnej wartości? Instrukcja obsługi”. Mężczyzna prowadzi liczne wykłady, a jego szkolenia można znaleźć w serwisie YouTube oraz na jego stronie internetowej www.jaroslawgibas.com. We wspomnianej wcześniej książce autor porusza temat poczucia własnej wartości. Tłumaczy, na czym często je opieramy, kto i co buduje oraz burzy w nas pewność siebie. Dzięki Jarosławowi Gibasowi dowiesz się jak zbudować w sobie tytułowy totem, który zapewni nam stabilne poczucie własnej wartości, którego nie zburzą żadne zmiany lub czyjeś słowa. Jednocześnie będziemy mieć więcej energii w trudnych chwilach. 

Istnieje przekonanie, że introwertycy osiągają mniejsze sukcesy niż ekstrawertycy. Czy jednak jest to prawda? Zdecydowanie nie musi nią być! Introwertycy również mogą się spełniać i wyróżniać, nie musząc przy tym zmieniać swojej spokojnej natury. Książka „Bądź pewny siebie! Poradnik dla introwertyka”, której autorami są S. J. Scott oraz Rebecca Livermore, skierowana jest do osób, które są bardziej wycofane i nieśmiałe, mają problem z nawiązywaniem nowych relacji i mogą czuć się pominięte. Autorzy pokazują, w jaki sposób wykorzystywać swoje mocne strony, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i odnosić sukcesy w świecie ekstrawertyków bez działania wbrew swojej naturze. 

Na rynku dostępnych jest wiele tytułów, które pomogą Ci zmienić swoje życie. Wciąż pojawiają się nowe książki o rozwoju osobistym i samorealizacji, przedstawiające nowe techniki i porady. Warto zapoznać się z ofertą i wybrać poradnik, dzięki któremu weźmiesz życie w swoje ręce. 

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baśniowa opowieść recenzja
7.5/10

“Baśniowa opowieść” Stephen King – recenzja książki

książki kryminalne 2022

Kryminały. Książki, które pozwalają oderwać się od rzeczywistości