kto zabił sarę sezon 2 netflix kiedy premiera sezon 2 drugi sezon drugi
Drugi sezon serialu "Kto zabił Sarę?" już w maju w serwisie Netflix
in

SUPER!SUPER! Na czasieNa czasie SZOKSZOK LOLLOL SMUTNESMUTNE OkropneOkropne

Wiemy, kiedy premiera drugiego sezon serialu “Kto zabił Sarę?”

Netflix pod koniec pierwszego sezonu “Kto zabił Sarę?” zapowiedział, że dostaniemy drugi. Sprawdźcie, kiedy pojawią się kolejne odcinki serialu.

Serial “Kto zabił Sarę?” od wielu dni jest jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Nie tylko w Polsce czy w Meksyku, z którego pochodzi widowisko, ale również w wielu innych krajach. Pierwszy sezon został nagle przerwany i pozostawił widzów bez wielu odpowiedzi. Tym samym widownia, którą serial wciągnął, nie może się doczekać wyjaśnienia rozpoczętych wątków.

W recenzji serial przede wszystkim ganię za jego miałkość, ale masowa widownia ma o nim nieco lepsze zdanie. Na IMDB produkcja ma obecnie ocenę 6,6/10, a na Filmwebie 6,8/10. Najwidoczniej mniej lubię kryminały nieprzyjemnie pachnące telenowelą, a rozpustne życie i tragiczna śmierć Sary nie bardzo mnie ruszają.

Kiedy premiera drugiego sezonu “Kto zabił Sarę?”

Na szczęście dla fanów serialu, Netflix nie każe długo czekać na kolejne odcinki. Pierwszy 10-odcinkowy sezon pojawił się w serwisie 24 marca. Zdjęcia do kontynuacji zostały ukończone jeszcze przed premierą pierwszej odsłony. Można wręcz stwierdzić, iż 20 odcinków serialu po prostu sztucznie podzielono na dwa sezony. Wskazuje na to zakończenie cliffhangerem pierwszego sezonu i pokazaniem kilku ujęć z kontynuacji. Tym samym drugi pojawi się niespełna dwa miesiące później – 19 maja.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

stephen king serial oni amazon prime video them

Czego boi się Stephen King? Ten serial wystraszył nawet jego

smak stokrotek kiedy premiera sezon 3 netflix serial

Kiedy premiera trzeciego sezonu serialu “Smak stokrotek”?