Wiemy, kiedy premiera drugiego sezon serialu “Kto zabił Sarę?”

Dariusz Filipek
Dariusz Filipek 35 wyświetleń
1 min czytania
Drugi sezon serialu "Kto zabił Sarę?" już w maju w serwisie Netflix

Netflix pod koniec pierwszego sezonu “Kto zabił Sarę?” zapowiedział, że dostaniemy drugi. Sprawdźcie, kiedy pojawią się kolejne odcinki serialu.

Serial “Kto zabił Sarę?” od wielu dni jest jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Nie tylko w Polsce czy w Meksyku, z którego pochodzi widowisko, ale również w wielu innych krajach. Pierwszy sezon został nagle przerwany i pozostawił widzów bez wielu odpowiedzi. Tym samym widownia, którą serial wciągnął, nie może się doczekać wyjaśnienia rozpoczętych wątków.

W recenzji serial przede wszystkim ganię za jego miałkość, ale masowa widownia ma o nim nieco lepsze zdanie. Na IMDB produkcja ma obecnie ocenę 6,6/10, a na Filmwebie 6,8/10. Najwidoczniej mniej lubię kryminały nieprzyjemnie pachnące telenowelą, a rozpustne życie i tragiczna śmierć Sary nie bardzo mnie ruszają.

Kiedy premiera drugiego sezonu “Kto zabił Sarę?”

Na szczęście dla fanów serialu, Netflix nie każe długo czekać na kolejne odcinki. Pierwszy 10-odcinkowy sezon pojawił się w serwisie 24 marca. Zdjęcia do kontynuacji zostały ukończone jeszcze przed premierą pierwszej odsłony. Można wręcz stwierdzić, iż 20 odcinków serialu po prostu sztucznie podzielono na dwa sezony. Wskazuje na to zakończenie cliffhangerem pierwszego sezonu i pokazaniem kilku ujęć z kontynuacji. Tym samym drugi pojawi się niespełna dwa miesiące później – 19 maja.

Podziel się artykułem