Który serial Marvela jest najpopularniejszy
in

Który serial Marvela jest najpopularniejszy? Odpowiedź niektórych zaskoczy

Kevin Feige zdradził, który serial Marvela oglądaliśmy najchętniej na Disney+.

Nieco ponad rok po premierze “WandaVision” fani produkcji od Marvel Studios dostali jeszcze cztery seriale Marvela – “Falcona i Zimowego Żołnierza”, “Lokiego”, “Hawkeye’a”, “Moon Knighta” oraz animowane “A gdyby…?”. Serwis Disney+ stał się tym samym miejscem, bez którego najbardziej oddani widzowie superbohaterskich widowisk nie wyobrażają sobie życia.

“Loki” najpopularniejszym serialem Marvela

Jednak tajemnicą pozostawało, która z produkcji okazała się najpopularniejsza. Co prawda firmy analizujące rynek mediów strumieniowych dostarczały różne dane, ale do tej pory nie było pewności co do akuratności napływających do nas informacji.

Prezes Marvel Studios rozwiał te wątpliwości na wtorkowej prezentacji Disney’s Upfront. Feige ujawnił, że to “Loki” był najchętniej oglądanym serialem spośród wszystkich, które mogliśmy śledzić od 2021 roku na Disney+.

Drugi sezon w drodze

Feige zdradził również to, o czym mówi się od miesięcy – Loki wróci z kolejnymi przygodami. Produkcja drugiego sezonu rozpocznie się późną wiosną bieżącego roku. To wskazuje, że najpewniej w 2023 roku obejrzymy następną odsłonę przygód boga, w którego od lat wciela się Tom Hiddleston. Poza nim na plan za kilka tygodni wróci cała obsada poznana w pierwszym sezonie.

W międzyczasie nie będziemy się nudzili, gdyż Marvel Studios zasypie nas nowościami – zarówno tymi filmowymi, jak i serialowymi. Na ten i przyszły rok zaplanowano premiery filmów “Thor: Miłość i grom”, “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, “Antman i Osa: Quantumania”, “The Marvels” oraz trzecich “Strażników Galaktyki”. Na Disney+ pojawi się także halloweenowy film, który będzie adaptacją komiksów “Werewolf by Night”, a w grudniu przypomną się nam Strażnicy Galaktyki w specjalnym filmie, który ma zostać utrzymany w świątecznym duchu. W odcinkach dostaniemy między innymi “Ms. Marvel”, “She-Hulk: Attorney at Law”, “Secret Invasion”, “Ironheart”, “Armor Wars” oraz niezatytułowany serial z akcją osadzoną w Wakandzie. W przygotowaniach są także seriale “Echo”, “Agatha: House of Harkness”, “Daredevil”, a także prawdopodobnie widowisko o Novie.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Piraci z Karaibów Johnny Depp Margot Robbie

“Piraci z Karaibów” bez Johnny’ego Deppa? Margot Robbie może go zastąpić

masza i koń team russia petlove

“Masza i koń”, czyli Rosjanie zrobili ze swoich kobiet… Ciężko to nazwać