in , ,

SMUTNESMUTNE SUPER!SUPER!

Pieniądze pod kontrolą z Rkantorem – bezpiecznie i oszczędnie

kursy walut kantor bezpieczny kantor internetowy rkantor
Rkantor (materiał: istock)

Obliczaliście po powrocie z zagranicznych wojaży, ile wydaliście? Podpowiem, że przepłaciliście.

Bezpieczny kantor internetowy Rkantor.com uświadomił mnie, że aktualne kursy walut kantor ten ma o wiele atrakcyjniejsze niż w przypadku tradycyjnych placówek i banków. Z potrzeby chwili zaczerpnąłem wiedzy, ile mógłbym z nim zaoszczędzić. Okazuje się, że sporo.

Podstawowy problem z kantorami internetowymi był do tej pory taki, że większość z nich realizuje transakcje dosyć wolno. W większości przypadków, jeśli potrzebujecie pieniędzy na zaraz, niestety będziecie musieli się uzbroić w cierpliwość. Dlatego w poszukiwaniu kantoru bezpiecznego, dynamicznego i takiego, który faktycznie pozwoli Wam realnie zaoszczędzić – sprawdziłem ranking Forbesa. Redakcja serwisu finansowego przetestowała kilka takich usług i wybrała najszybszy. Okazało się, że jedynym kantorem, który dostarczy Wam pieniądze poniżej 10 minut, jest Rkantor.com. Zaledwie trzy inne usługi wymieniające waluty sfinalizowały transakcje poniżej godziny.

Szybkość działania kantoru internetowego jest sprawą nie do przecenienia.

Wie o tym każdy, kto na ostatnią chwilę wymieniał pieniądze na przykład w przygranicznych kantorach, w których zwyczajowo obowiązują tragiczne kursy. Tragiczne dla klienta. Nieco lepiej, ale też niezbyt cudownie jest w przypadku tradycyjnych kantorów czy banków.

Podobnie ma się sytuacja z transakcjami wykonywanymi kartami poza granicami Polski. Trzeba pamiętać, iż jest to spore obciążenie dla Waszych portfeli. Pal licho, jeśli tylko płacicie w sklepie czy restauracji. Wtedy bank po niezbyt dogodnym kursie przelicza złotówki na walutę, którą płacicie. Gorzej, gdy korzystacie z bankomatu. Wtedy dodatkowo pobierana jest prowizja, a sam kurs pozostaje nieciekawy.

Przypominam sobie jeden z moich wyjazdów do Stanów Zjednoczonych. Gdybym był wtedy mądrzejszy, z Rkantorem zaoszczędziłbym w ciągu czterech miesięcy kilka tysięcy złotych.

Rkantor.com aktualne kursy walut kantor udostępnia bezpośrednio na swojej stronie internetowej.

Dzięki temu dowiecie się, ile możecie zaoszczędzić. Powiedzmy, że kupujecie 100 euro za złotówki. W Pekao SA będziecie musieli zapłacić 452,65 zł, a Rkantor.com policzy Wam jedynie 432,58 zł*. 20,07 zł oszczędności robi wrażenie nawet przy tak niewielkiej transakcji.

Kursy walut kantor
Kursy walut kantor internetowy Rkantor.com ma więcej niż atrakcyjne.

Za usługą przemawia również fakt, iż jest to bezpieczny kantor internetowy.

Rkantor.vom należy do banku Raiffeisen Polbank. Mamy tu do czynienia z firmą z sukcesami działającą na naszym rynku, a jej historia sięga 144 lat. Kantory internetowe, które są częścią banków i tworzą większą rodzinę usług, prezentują wyższy poziom bezpieczeństwa. Tym samym nie ma niebezpieczeństwa, że z Waszymi pieniędzmi stanie się coś złego. Potwierdzają to tysiące klientów. Na Opineo Rkantor.com ma 99% pozytywnych opinii.

bezpieczny kantor internetowy
Rkantor.com to przede wszystkim uznany i bezpieczny kantor internetowy.

Za Rkantorem przemawia jeszcze jedna rzecz. Pieniądze możecie fizycznie wypłacić w 221 oddziałach Raiffeisen Polbank, ale również uzyskacie do nich dostęp w 6500 bankomatach Euronetu.

Rkantor.com oferuje portfel walutowy bez potrzeby zakładania dodatkowego konta bankowego (chociaż posiadanie rachunku walutowego to dodatkowy atut). Platforma daje także możliwość wymieniania pieniędzy z innymi użytkownikami na giełdzie walutowej. A co najlepsze, oferuje darmowe przelewy do kilkunastu topowych banków w Polsce. Ponadto korzystając aktywnie z usługi, zbieracie punkty, które później przeliczane są na całkiem realne pieniądze. Możecie także sami ustalać kurs, po którym chcecie sprzedawać lub kupować wybrane waluty (do wyboru jest 170 par walutowych). Możliwości jest tak wiele, że ciężko je wszystkie zliczyć, a co dopiero wymienić.

Rkantor.com uprościł proces rejestracji do absolutnego minimum, a zarządzanie portfelem walutowym jest bajecznie proste.

Wystarczy podać swój adres e-mail, hasło i aktywować konto. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie wymaganych danych, aktywacja konta SMS-em i wykonanie testowego przelewu. Po pierwszym logowaniu podajecie czy jesteście osobą fizyczną, czy reprezentujecie firmę. To takie proste.

https://www.youtube.com/watch?v=wgcQKryhOEc

Bardzo fajnie, że Rkantor.com udostępnił wersję demo panelu do zarządzania. Dzięki czemu na sucho możecie się zorientować, jak to wszystko działa i czy w ogóle będzie działało dla Was.

https://www.youtube.com/watch?v=Mg8L-bLhwzQ

Na rynku jest coraz więcej tego typu usług. Zdobywają popularność, gdyż są po prostu wygodne i oferują świetne warunki. O wiele lepsze niż w przypadku tradycyjnego wymieniania walut.

Warto o takim rozwiązaniu pomyśleć już dziś. Zamiast wymieniać pieniądze na ostatnią chwilę. To pozwoli nie tylko uzyskać lepszy przelicznik walutowy niż w przypadku tradycyjnych usług, ale również daje możliwość szybkiego, bezpiecznego i nowoczesnego zarządzania finansami. Raz, że to nic nie kosztuje. Dwa, że nie wiecie, kiedy Wam się przyda. I zapewne Rkantor.com kiedyś sprawi, że nie wrócicie do kraju z finansowym bólem głowy, a zaoszczędzone pieniądze na wycieczce, inwestycjach walutowych czy ratach kredytowych w obcej walucie będziecie mogli wykorzystać na kolejne wojaże.

Sprawdź ofertę kantoru internetowego Rkantor.com >>

[interaction id=”5bbf315cc59a8d0e932047f2″]

*Dane z 11 października 2018 roku.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obsada Wiedźmina

Obsada Wiedźmina ujawniona. Wiemy, kto zagra Ciri i Yennefer

predator (2018) predator recenzja predator recenzje predator opinie predator opinia Predator online pl lektor napisy po polsku
6/10

Predator (2018) – recenzja filmu sci-fi Shane’a Blacka