in

SUPER!SUPER!

“Lakers: Dynastia zwycięzców” zostaje z nami na dłużej. Magic Johnson jeszcze pogra na HBO Max

lakers: dynastia zwycięzców hbo max serial online
Zwiastun serialu

“Lakers: Dynastia zwycięzców” to jedna z najlepszych rzeczy, która przydarzyła się HBO Max od czasu wyklucia się trzech smoków i awarii reaktora atomowego. Dlatego widowisko musi trwać.

“Lakers: Dynastia zwycięzców” z pazurem, humorem i w staroszkolnym stylu przypomina nam historię dochodzenia do wielkości zespołu Los Angeles Lakers. Serial zabiera nas do 1979 roku, kiedy zespół za ostatnie zaskórniaki kupił Jerry Buss (w tej roli rozbrajający i świetny John C. Reilly). Chociaż wielu wybijało mu z głowy prezesowanie drużynie NBA, to postawił na swoim i pomimo olbrzymich problemów organizacyjnych i finansowych, zdołał nie tylko wyprowadzić Lakersów na prostą, ale również za jego czasów zespół dziesięciokrotnie wygrywał finały NBA.

Zakup Lakersów zbiegł się również z czasem, gdy do zespołu trafił Magic Johnson, w którego w serialu wcielił się debiutujący na telewizyjnym ekranie Quincy Isaiah. W tle dostaliśmy cały koloryt bohaterów z tamtych czasów, którzy wypruwali się dla ukochanego zespołu.

“Lakers: Dynastia zwycięzców” przypadł do gustu zarówno krytykom, jak i zwykłym widzom. Na Rotten Tomatoes serial ma obecnie ocenę 7,6/10 na Rotten Tomatoes, a na IMDB 8,4/10.

Za widowiskiem stoi Max Borenstein (serialowy “Raport mniejszości”, “Godzilla vs. Kong”, “Terror”) oraz Jim Hecht (“Epoka lodowcowa 2: Odwilż”), którzy napisali serial na podstawie książki “Czas zwycięzców. Narodziny dynastii Lakers” autorstwa Jeffa Pearlmana. Jednym z producentów wykonawczych widowiska jest Adam McKay i da się to odczuć na każdym kroku, gdyż styl narracji i jej lekkość przynosi na myśl jego “Big Short” czy “Nie patrz w górę”. Jest również jednym z reżyserów serialu.

“Tokyo Vice” na HBO Max

Ta historia wydarzyła się naprawdę i wstrząsnęła Japonią. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

Właśnie ogłoszono, że na dziesięciu odcinkach pierwszego sezonu się nie skończy i dostaniemy ciąg dalszy opowieści o Lakersach. Obecnie na HBO Max możecie obejrzeć połowę pierwszego sezonu. Kolejne części historii pojawiają się w serwisie co tydzień.

Niedawno zapowiedziano powstanie serialu traktującego o innej drużynie koszykówki z Los Angeles, czyli Los Angeles Clippers, gdzie również dużą uwagę poświęci się właścicielowi zespołu. Jakkolwiek w serialu “The Sterling Affairs” nie czekają na Was sukcesy, a afery związane z Donaldem Sterlingiem i porażki jego Clippersów.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

365 dni ten dzień zwiastun cały film

“365 dni: Ten dzień”, czyli zwiastun kontynuacji filmu Netflixa o wiązaniu i kochaniu

taniec z gwiazdami usa disney plus

“Taniec z gwiazdami” tylko na Disney+. Miliony widzów muszą subskrybować serwis, aby obejrzeć ulubiony program