Laleczka Chucky serial Don Mancini
Laleczka Chucky wraca jako serial
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK OkropneOkropne

Laleczka Chucky wraca jako serial. Mamy pierwszą zapowiedź horroru

https://www.instagram.com/p/CCt1V2eF4zl/

W zeszłym roku dostaliśmy “Laleczkę”, czyli nowe podejście do filmowej serii “Laleczka Chucky”, a w przyszłym na stacji Syfy zadebiutuje serial “Chucky”, który również opowie o przygodach lalki o morderczych ciągotach.

Za serial “Chucky” odpowiada Don Mancini, który napisał scenariusz i wyreżyseruje widowisko. Jego filmowa kariera opiera się niemal w całości na filmach o lalce nawiedzonej przez psychopatycznego sadystę, który pragnie opętać ciało młodego chłopca. Zwariowana historia, ale się sprzedała i film doczekał się kolejnych części. Ponadto filmowa lalka stała się ikoną horroru, chociaż widowisko dziś zdecydowanie nie zachwyca tak bardzo, jak wtedy, kiedy ledwo wyrośliśmy z pieluch i “przez przypadek” włączyliśmy sobie ten horror, a rano nie wiedzieć dlaczego mieliśmy mokre łóżka.

Don Mancini udostępnił na swoim Instagramie pierwszą wideo zapowiedź serialu “Chucky”

O tym, że produkcja powstanie było słychać od kilku lat. W dobie, gdy seriale są niezwykle popularne i przerabianie pomysłów z filmów na seriale stało się powszechne, nie dziwne, iż ten projekt zaczął nabierać kształtu.

“Chucky” ma być świeżym spojrzeniem na serię i nadać postaci Chucky’ego głębi. Niestety w pewnym momencie Mancini pisząc przygody Chucky’ego, popłynął o kilka mostów za daleko i jego filmy były mniej horrorami, a bardziej nieśmiesznymi komediami. Dlatego można mieć wątpliwości co do tego, czym ten serial się ostatecznie okaże.

Laleczka Chucky serial syfy
Obyśmy nie dostali takiego Chucky’ego

Wiemy tylko tyle, że fabuła będzie dotyczyła zabytkowej lalki, która pojawiła się na wyprzedaży w sklepie na przedmieściach. Niedługo później amerykańskie miasteczko pogrąża się w chaosie. Seria przerażających morderstw w jakiś sposób ma ujawnić hipokryzję mieszkańców i tajemnice miasta. Ponadto pojawią się bohaterzy z przeszłości, co jasno wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z serialem kontynuującym wydarzenia z oryginalnych filmów.

Mancini stwierdził, iż Chucky będzie sprawniejszy i będzie miał więcej gadżetów. Podkreśla, że dla niego bardzo ważne jest, by dać lalce nową broń, strategię i cele. Oby nadał serialowi również sens, bo spoglądając na filmową serię, nad którą pracował przez lata, tego właśnie najbardziej brakowało.

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

palmer apple tv+ film justin timberlake

Apple TV+ chce być kinem. Serwis nabył prawa do filmu “Palmer”

the falcon and the winter soldier data premiery disney+ marvel serial

“The Falcon and the Winter Soldier” nie pojawi się na Disney+ w sierpniu