The Boys sezon 4

Producentka serialowego Wiedźmina ogłoszona. Kim jest?

Dariusz Filipek
1 min czytania
Lauren Schmidt Hissrich została showrunnerką serialu Wiedźmin, który zadebiutuje na Netfliksie (materiały prasowe)

Z ostatniej chwili

Nad serialami pracuje od lat. Zaczynała od pisania scenariuszy do Prezydenckiego pokera. Była współproducentką i scenarzystką The Defenders, Daredevila, PoweraParenthoodDo No Harm oraz Prywatnej praktyki.

Wiedźmin to w karierze Lauren Schmidt Hissrich pierwszy serial, przy którego produkcji usiądzie na stołku showrunnerskim. Nie będzie jednak osamotniona na planie zdjęciowym, gdyż producentem wykonawczym Wiedźmina jest Sean Daniel i Jason Brown z firmy Sean Daniel Company oraz Tomasz Bagiński (ten wyreżyseruje jeden z odcinków widowiska) i Jarek Sawko z Platige Image.

- Reklama -
Ad image

Zobaczymy, jak będzie. Jedno wiadomo już dziś – wszystkich Lauren nie zadowoli, chociażby stworzyła najgenialniejszy serial w dziejach. Część internautów już produkcję oceniła, zbeształa i co oczywiste dziś, rozpoczęli oni zaiste wiekopomne dyskusje o parytetach, które twórcy serialowego Wiedźmina mogą wprowadzić. Z jednej strony przykre, z drugiej machnąłem tym razem na to ręką. Na szczęście jest ciągle sporo rozsądnych osób, czekających do premiery, by bez żadnych nonsensownych uprzedzeń obejrzeć i ocenić widowisko.

Data premiery pierwszego sezonu nie została ogłoszona. Jednak powinna odbyć się nie wcześniej niż pod koniec 2018 roku. Ciągle czekamy na ogłoszenie, kto wcieli się w Geralta (może Aidan Turner? – taka luźna propozycja).

Wiedźmin na Netfliksie

Źródło: IGN

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
2 komentarze