in

SUPER!SUPER! OkropneOkropne

Producentka serialowego Wiedźmina ogłoszona. Kim jest?

Lauren Schmidt Hissrich wiedźmin the witcher serial 2018
Lauren Schmidt Hissrich została showrunnerką serialu Wiedźmin, który zadebiutuje na Netfliksie (materiały prasowe)

Nad serialami pracuje od lat. Zaczynała od pisania scenariuszy do Prezydenckiego pokera. Była współproducentką i scenarzystką The Defenders, Daredevila, PoweraParenthoodDo No Harm oraz Prywatnej praktyki.

Wiedźmin to w karierze Lauren Schmidt Hissrich pierwszy serial, przy którego produkcji usiądzie na stołku showrunnerskim. Nie będzie jednak osamotniona na planie zdjęciowym, gdyż producentem wykonawczym Wiedźmina jest Sean Daniel i Jason Brown z firmy Sean Daniel Company oraz Tomasz Bagiński (ten wyreżyseruje jeden z odcinków widowiska) i Jarek Sawko z Platige Image.

Zobaczymy, jak będzie. Jedno wiadomo już dziś – wszystkich Lauren nie zadowoli, chociażby stworzyła najgenialniejszy serial w dziejach. Część internautów już produkcję oceniła, zbeształa i co oczywiste dziś, rozpoczęli oni zaiste wiekopomne dyskusje o parytetach, które twórcy serialowego Wiedźmina mogą wprowadzić. Z jednej strony przykre, z drugiej machnąłem tym razem na to ręką. Na szczęście jest ciągle sporo rozsądnych osób, czekających do premiery, by bez żadnych nonsensownych uprzedzeń obejrzeć i ocenić widowisko.

Data premiery pierwszego sezonu nie została ogłoszona. Jednak powinna odbyć się nie wcześniej niż pod koniec 2018 roku. Ciągle czekamy na ogłoszenie, kto wcieli się w Geralta (może Aidan Turner? – taka luźna propozycja).

Wiedźmin na Netfliksie

Źródło: IGN

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Threads, Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zwiastun Alita: Battle Angel

Zwiastun Alita: Battle Angel to najlepsza rzecz, jaką możecie dziś obejrzeć

trailer jessica jones 2 zwiastun netflix marvel

Zwiastun 2. sezonu serialu Jessica Jones to mocne uderzenie Netflixa