The Boys sezon 4

Lee Sun-kyun nie żyje, aktor “Parasite” popełnił samobójstwo

Łukasz Mendak
3 min czytania

Z ostatniej chwili

Tragiczna śmierć Lee Sun-kyuna, gwiazdy filmu “Parasite”, wstrząsnęła światem rozrywki. Aktor został znaleziony martwy w swoim samochodzie.

UWAGA! Treść dla czytelników pełnoletnich. Artykuł zawiera treści dotyczące samobójstwa.

- Reklama -
Ad image

Lee Sun-kyun ostatnio był widziany na planach filmów “Project Silence” i “Sleep” oraz w serialu “Payback”. Był także gwiazdą widowiska Apple TV+ “Dr Mózg: W otchłani świadomości”. Jednak większości z nas najbardziej wbił się w pamięć rolą w hicie “Parasite”. Był to pierwszy nieanglojęzyczny film, który zdobył Oscara.

Niestety aktor odszedł ze świata w Seulut. Według lokalnych źródeł popełnił samobójstwo przez zatrucie tlenkiem węgla w samochodzie na jednym z seulskich parkingów. Na miejscu śmierci miał zostawić coś, co przypomina list samobójczy. Na tę chwilę nie znamy jego treści.

tani netflix 2024

Netflix za 12 zł?

Zastanawiacie się jak płacić mniej za dostęp do serwisów streamingowych, za cyfrowe gry czy filmy, a może kusi Was tanie oprogramowanie? Okazuje się, że rozwiązanie jest bajecznie proste. CZYTAJ WIĘCEJ ▶

To wydarzenie stawia pytania dotyczące przyczyn i okoliczności jego tragicznego odejścia

Lee Sun-Kyun zdobył nie tylko lokalną, ale również międzynarodową sławę i szacunek za swój niezwykły talent aktorski. Jego nagła śmierć porusza fanów na całym świecie, którzy żegnają go z głębokim smutkiem i zastanawia się, co mogło wpłynąć na tak drastyczne posunięcie ze strony aktora.

Jednak nie wszystko w jego życiu toczyło się ostatnio dobrymi torami. Ciągnęła się za nim sprawa jego rzekomego uzależnienia od narkotyków.

Samochód, w którym znaleziono zwłoki Lee Sun-kyina (Reuters)
Samochód, w którym znaleziono zwłoki Lee Sun-kyina (Reuters)

Warto podkreślić, że życie prywatne gwiazd filmowych często jest obiektem zainteresowania mediów, a kontrowersje wokół ich osoby mogą wywierać ogromną presję psychiczną.

- Reklama -
Skazana Max serial

Od “The Rocky Horror Show” do “Parasite”

Lee Sun-kyun urodził się 2 marca 1975 roku w Seulu, w Korei Południowej 1. Ukończył Korea National University of Arts w 1994 roku, a w 2001 roku zadebiutował na scenie jako Brad Majors w musicalu “The Rocky Horror Show”.

temu paczka

Temu vs Amazon

Amerykanie z Amazona chwytają się za głowy, kiedy ich klienci zwracają oczy w kierunku chińskiego konkurenta. Temu podbija zakupowy rynek.

CZYTAJ WIĘCEJ ▶

Brak słów może wyrazić żal i szok, jaki towarzyszy tej nagłej straty. Lee Sun-kyun pozostawił trwałe wrażenie w świecie kinematografii, a jego odejście to ogromna utrata dla branży filmowej. Składamy najgłębsze kondolencje rodzinie i przyjaciołom aktora, życząc im siły i wsparcia w tych trudnych chwilach. Jego dziedzictwo artystyczne pozostanie w naszych sercach, a wspomnienia o jego talentach będą trwać wiecznie.

Lee Sun-kyun był żonaty z aktorką Jeon Hye-jin, z którą miał dwóch synów. W dniu śmierci 27 grudnia 2023 roku miał 48 lat.

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami – dołącz do nas w mediach społecznościowych!

Jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie nas na Threads, Facebooku, Twitterze, Linkedin, Reddicie i Instagramie. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. W razie pytań lub sugestii piszcie do nas na [email protected]. Dołączcie do naszej społeczności i bądźcie zawsze na czasie z najnowszymi trendami i wydarzeniami! Nie zapomnijcie wpaść na nasz YouTube.

Podziel się artykułem
Zostaw komentarz