Legion Samobójców 2
Miejmy nadzieję, że film Legion samobójców 2 będzie lepszą produkcją niż część pierwsza | Warner Bros.
in

SUPER!SUPER! SZOKSZOK SMUTNESMUTNE LOLLOL OkropneOkropne

Legion samobójców 2 zacznie się… Już za chwilę

Pojawiły się pierwsze rzeczowe informacje dotyczące filmu Legion samobójców 2. Pierwsza część nie rozkochała krytyków, ale swoje zarobiła, więc powstanie kontynuacji było kwestią czasu.

Przypomnę, że Legion opowiadał o wyjętych spod prawa bandytach, którzy muszą walczyć w słusznej sprawie. W adaptacji komiksu DC zobaczyliśmy m.in. Willa Smitha, Jareda Leto, Margot Robbie, Violę Davis oraz Joela Kinnamana. Film zarobił na świecie 745 mln dolarów. Czemu nie potrafię się przestać dziwić.

Zdjęcia do filmu Legion samobójców 2 rozpoczną się środkiem marca przyszłego roku.

Pierwszy Legion nakręcił David Ayer, który niedługo będzie świętował premierę swojego nowego filmu Bright – stworzony na wyłączność dla Netflixa (przedwczoraj pojawił się nowy zwiastun). Jego poprzedni film nie grzeszył jakością i sprawiał wrażenie zrobionego na kolanie. Gavin O’Connor (Księgowy, Zawód: Amerykanin, Wojownik) napisze i wyreżyseruje drugą część. Miejmy nadzieję, że poradzi sobie lepiej niż Ayer i dostarczy na 2019 rok film, na jaki widzowie zasługują.

Źródło: Screen Rant

Dodaj nas do ulubionych

Jeśli chcecie być na bieżąco, możecie śledzić nasz Facebook, Twitter, Reddit bądź Instagram. Zachęcamy również do subskrypcji naszego kanału RSS na Feedly lub Google News. Piszcie na [email protected], gdybyście mieli jakieś pytania lub sugestie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Napisał Dariusz Filipek

Redaktor naczelny. Przez lata nieszczęśliwie związany z e-commerce. Ogląda, czyta, słucha, pisze, rysuje, ale nie zatańczy. Publikował na łamach serwisów różnych i różniastych.

Deathstroke film

Deathstroke w Batmanie? Nie. Deathstroke w Deathstroke

Runaways serial

Runaways Marvela pokazuje pazur na dwuminutowym zwiastunie